Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha megmondtam, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megmondtam, hogy nem akarok szexelni, de ő mégis elkezdte “betenni”, az erőszak?

Figyelt kérdés

Első együttlétünk lett volna, már épp belecsaptunk volna, amikor kiderült, hogy a kocsiban hagytam a táskám, vele együtt az óvszert. Nála nem volt. Így mondtam, hogy akkor nincs szex, max. petting.

Erre ő kb. 1 percre rá elkezdte betenni, rászóltam, hogy az előbb mondtam, hogy így ne, erre: “Nyugi, csak egy kicsit, nem lesz baj.”


Most ez erőszak, vagy azért az túlzás?



2023. jan. 3. 00:46
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Utána határozottam felemeltem a hangomat, hogy hagyja abba és ellöktem kicsit, és akkor teljesen leállt, meg utána már nem erőltette
2023. jan. 3. 00:47
 2/33 anonim ***** válasza:
19%
Igen megerőszakoltak, hívd ki a rendőrséget.
2023. jan. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Nem fájt, meg nem fogott le, meg semmi ilyesmi, csak gondolom bepróbálkozott hátha mégis benne leszek meg hát előtte már azért felizgattuk egymást más módon
2023. jan. 3. 00:54
 4/33 anonim ***** válasza:
76%
igen, ez erőszak egy formája volt.
2023. jan. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
72%
és rosszabb esetben izgulhatnál, hogy vajon nem lesztek-e szülők.
2023. jan. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Nem hagytam sokáig, pár másodperc után ellöktem
2023. jan. 3. 01:05
 7/33 anonim ***** válasza:
86%

Konkrétan nemi erőszaknak nem nevezném, ha ezután is folytatta volna, az már az lenne.

Viszont én szóról szóra ugyanez miatt dobtam már ki palit.

Egyrészt mert nem tartja tiszteletben amit mondok neki, hogy a nem, az nem, gumi nélkül nem csináljuk.

Másik meg, hogy azzal, hogy gumi nélkül csinálná, ő teljesen rendben van azzal, hogy megkockáztat nekem egy FÁJDALMAS, megalázó, gyötrelmes műtétet, mint az abortusz, mert mint férfi, ő fel sem fogja, min megy olyankor keresztül egy nő, és az a pár perc amit ő ott el vergődik bennem, neki megerne annyit, hogy én hetekig aggódjak és izguljak, hogy terhes vagyok-e.

Az ilyen egy gerinctelen, ferfnak nem nevezhető hányadék, remélem ezek után te sem folytatod vele.

2023. jan. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
A másik ami rosszul érintett, hogy kérdés nélkül a számba ejakulált…persze tudom, hogy ez sokaknál alap, de mégiscsak most voltunk együtt először, és igaz már évek óta ismerem távolról, de mint partner, még csak a harmadik randink volt
2023. jan. 3. 01:15
 9/33 anonim válasza:
83%
Ennél csak rosszabb lesz. Uralkodni akar rajtad.
2023. jan. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
83%
Ha van eszed, akkor ez volt az utolsó randi. Aki az elején ilyen, milyen lesz később?
2023. jan. 3. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!