Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el, hogy következménye legyen annak, hogy bántott, mikor nagyon valószínű, hogy engem fognak meghurcolni, ribizni?

Figyelt kérdés

Randizgattam egy pasival komoly kapcsolat céljából. 4 randi volt, de még nem akartam vele lefeküdni, mert a 4 randi 2 hét leforgása alatt történt, és még nem éreztem, hogy eljött az ideje. Már a 3. randin fel akart hívni magához, de nemet mondtam.

Tegnap volt a 4. randi. A végén hazahozott, ahogy szokott, csak épp máshol állt meg, mint szokott. Elkezdett fogdosni, csókolni, én pedig húzódtam el tőle, de ennek ellenére tovább csinálta, benyúlt a felsőm alá. Ekkor feltéptem a kocsi ajtaját és visítottam, hogy segítsen valaki, és ki akartam szállni, de elkapta és erővel szorította a csuklómat és elkezdte hadarni, hogy nem szórakozhatok vele, nem alázhatom így meg, hogy másoknak azonnal alá fekszem, őt meg baleknak nézem. Arról ne is álmodozzak hogy a hírnevét én holmi metoo h.ülyeséggel tönkreteszem. Mivel nem engedte el a csuklóm, a másik kezemmel elkezdtem ütni ököllel a térdét, amikor meg ennek hatására elengedett és meglendült felém, akkor tiszta erővel megkönyököltem az arcát és elfutottam. Azóta zaklat, hogy letörtem a fogát és ki fogom fizetni, és írogatja, hogy tudja, hogy a haverjának már első szexnél az ujját szopkodtam és hagytam, hogy a nyakamra fogjon rá, vele meg zabáltatom és fuvaroztatom magam szex nélkül és mégis mit képzeltem. És hogy ne higgyem, hogy el fog engedni ennyivel és hogy még nekem legyen esélyem arra, hogy tönkretegyem a hírnevét. A többit, amit írt, inkább le sem írom. Trágár, fenyegető, és azt mondja, hiába megyek a rendőrségre, a hazugságaimat nem tudom bizonyítani, ellenben majd meghurcolnak súlyos testi sértésért, szóval meg fogom bánni.

Mit csinálhatnék? Félek tőle, mert azóta tiltottam és kamu profillal írogat, valamint igenis szeretném, ha ő nézne szembe a következményekkel és minden ismerőse megtudná, ki ő.



2022. aug. 6. 16:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
47%
Mikor kezdődik a suli?
2022. aug. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Ha írogat fel tudod jelenteni zaklatásért.. ott van a telódban a bizonyíték. A többit nem tudod bizonyítani, így kb halottnak a csók, szexuális erőszak nem történt.
2022. aug. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
12%
Ribi vagy .. pénzes palikkal kezdtél a haverja is az volt.. mindennek meg van az ára.. ahol van pénz ott alvilági kapcsolatok is . Ezek után ne pénzes palikra nyomulj , azt kezdheted.
2022. aug. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
12%
3. Vagyok . Szerencséd volt most , legközelebb valaki elkábit és egy prosti tanyán fogsz ébredni valahol messze külföldön. Változtass az értékrendeden , és ne a pénz motiváljon.
2022. aug. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Nem vagyok ribi, keversz a nagyszerű édesanyáddal.

Ja, és nem volt pénzes egyik sem.

2022. aug. 6. 16:25
 6/23 anonim ***** válasza:
95%

En mindenkeppen feljelentenem. A torott fog, mar ha nem kitalacio, bar szerintem az, az is onvedelemnek minosul.

Meg kell tenned a tobbi noert/lanyert hogy ne keruljenek ilyen helyzetbe mint te.

2022. aug. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretném törvényes úton rendezni... Viszont, hogyan bizonyítom azt, hogy markolászott, bugyimba nyúlt és megszorította a csuklómat, visszaráncigált a kocsiba? Nincs nyomuk. :( Valamint nagyon félek, hogy ha mégis megpróbálom, akkor megússza, vagy lassú lesz a rendőri intézkedés, és közben csinál valamit velem, mert még jobban bekattan.
2022. aug. 6. 16:29
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
A törött fogról biztos van látlelet, arról semmi, hogy ő bántalmazott. A rendőrség még téged hozna ki bántalmazónak. Ha nem akarsz Zsanett sorsára jutni, jobb ha kussolsz
2022. aug. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
11%
Azt mondod nem penzes de hetekig eterem , meg kocsikaztatas..
2022. aug. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Mert kamu, annyira egyértelmű
2022. aug. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!