Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi volt az eddigi legundorítob...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az eddigi legundorítobb szexuális élményed? Mikor történt ? Kort és nemet is írj.

Figyelt kérdés

#szex #unor #élmémy
2023. jan. 8. 18:02
1 2 3 4 5 6
 41/59 mantis religiosa ***** válasza:
78%
A pillanat hevében sok olyan dolog is megtörténik, amire hideg fejjel azz mondjuk: soha. 😇😇
2023. ápr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
89%
Minecraftban füves sütit ettünk, a barátnőm elélvezett kutyában, majd kirohant hányni. Nem volt undorító, csak rosszul éreztem magam.
2023. ápr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
80%

Szintén 3as sex megcsókolt miután a másik srác seggből-szájba tetteneki spermával. Akkor ott annyira nem zavart,de utána..

Nem hánytam meg semmi de vissza gondolva igazán undi.

2023. ápr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
70%

Análba toltam csajt. Mikor kihúztam tiszta kaka volt a farkam (gumi is volt) a csaj megfordult és simán bekapta🤢🤮 a kulás farkam.

Erre lehánytam,de nem zavarata különösebben.

Le simitotta hajáról és furán nézettrám,hogy mi bajom?

Elmondtam neki hányingerrel küzdve.

Erre közli,hogy eddig még senki nem volt olyan nyámnyila,hogy lehányta volna.


Otthon vagy 2óráig zuhanyoztam.

Erősen gondolkoztam rajta,hogy domestosban fürödjek e vagy sem.

2023. ápr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
84%

Én azt nem értem, hogy hogy fordulhat meg egyáltalán olyasmi a fejetekben, hogy ha seggbekúrtok valakit, akkor utána majd nem lesz szaros a farkatok. Ott belül szar van, ha esetleg nem tudnátok.

Még ha elötte volt is budin valaki, attól még simán maradhatott benne ez-az. De ha semmi sem maradt, én akkor sem hiszen el, hogy a végbél fala teljesen mentes a kulától. Pláne, ha lágyabbat szart. Netán folyékonyat. Azonkívül a kefélés beindítja a dolgokat, a pumpálás hatására simán beindula bélmozgás, és még jön ki cucc.

2023. ápr. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
66%

Megfordul a fejemben hogy kakais lesz,azért húzok gumit a farkamra.

Arra nem gondolok hogy a lány kakaevő,és a hányást is szereti vagy legalábbis nem zavarja ha rá okádok.

2023. ápr. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
81%
45 nem ő, de azt hiszem eddig 5-6x análoztunk (behatolás vagy csak plug), szinte sose volt semmi meglepetés. Egy dolog, hogy lehet baleset, csak attól még nem az az alapeset, hogy mindig szaros lesz minden.
2023. ápr. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
82%
47. Szinte sose... 😄
2023. ápr. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
26%
Ez azt jelenti, hogy kb. mindig volt némi szar.
2023. ápr. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
46%

Undoritóna undoritó a kakisex de mi szeretjük.

Emiatt még undoritóbb nem lehet mint amilyen alapból.

2023. ápr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!