Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi volt eddig a legextrémebb/l...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt eddig a legextrémebb/legfurább dolog amit a partneretek kért tőletek?

Figyelt kérdés
Teljesítettétek a vágyát vagy nem?
2023. jan. 9. 21:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyik exem miután a számba élvezett, hirtelen felindulásból kicsókolta a számból a saját spermáját, az kifejezetten meglepett, de nagyon jó érzés is volt, olyan teljes egybeolvadás/elfogadás élménye.


A mostani pasim szokott kérni dolgokat, amiket szívesen meg is csinálok neki, pl videochatben mutassam meg neki a mellemet, puncimat miközben pl vezetek és araszolok a forgalomban. Vagy pl a Balatonban megkért hogy vegyem le a bikinialsómat, fel is mutatta a haveroknak :) De olyan nagyon fura vagy extrém nem volt még, bár én elég bevállalós vagyok, szóval a nyilvános, lebukásveszélyes helyen szexelés, anál játékok, kölcsönös maszti, kis bilincs, ez-az simán beleférnek.

2023. jan. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

hogy orál közben nyaljam a fenekét is, meg hogy miután az arcomra élvezett lepisilje.

Belementem.

2023. jan. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
71%

Nem túl extrém, de az akkori barátnőm kitalálta, hogy zuhany közben le akar pisilni. Részemről nem volt ezzel gond.

Egy másik szerette volna kipróbálni ha fenékbe ujjaz. Ebbe nem mentem bele.

2023. jan. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Azt kérte tőlem a csaj, hogy feküdjek le a hugommal ő pedig nézi és masztizik rá.

Megtettük.

2023. jan. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Ez igazán igy természetes:-) Na és még mi volt a hugicáddal?
2023. jan. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Buszon kellett megújjaznom.

Nemegyszer.

2023. jan. 15. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!