Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Potencianövelővel önbizalom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Potencianövelővel önbizalom visszanyerés?

Figyelt kérdés
Volt ilyen néhány alkalmas kaland kapcsolatom és a csajnál valahogy mindig besültem. Korábban sose volt ilyen velem és eléggé megviselt. Lényegében elég hamar lelankadtam és az aktus nem mindig jött össze vele, használtam akkor is potencianövelőt 1 alkalommal, de az is tartott átmenetileg, mert rájöttem, hogy nem tud a csaj szexuálisan felizgatni annyira meg a sok pszichés stressz felhalmozódott bennem. Ha elmennék prostihoz ilyen potencianövelős terápia szexre 2-3 alkalommal az működhet, hogy utána tabletta nélkül is menjen megint? Ezt is azért gondoltam, hogy a negatív szexuális élményeket felül írjam vele, hátha.

2023. jan. 14. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Működhet, ha egészséges vagy. Én is ebből a célból szedegettem, alkalmankén fél szemet. Nekem bevált, mostanra tejesen elhagytam, átsegített a nehezén.
2023. jan. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is most van valami szaros hullámvölgyem, mert tavaly szinte ugyanez volt, meg évekkel ezelőtt ugyanígy január közepe felé...


Én is már ezen gondolkodtam, mert tudtam, hogy félig fejben dől el, de valahogy az energia szintem sem az igazi ilyenkor.


Én próbálok egészségesebben élni, többet mozogni (téli időhöz képest).


Aztán szépen visszaáll minden. Nem kell tavaszig várni, mint a mondásban... - "Itt a tavasz, dagad a..."


Fog dagadni anélkül is! Lehet csak leesett a tesztoszteron szinted, ahogy szerintem nekem is. (több mozgás, egészségesebb kaja segít)

2023. jan. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. A prostik jók erre is.
2023. jan. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet pszichés vagy lelki bajod van +rá stresszelsz.

Viszont tapasztalatból írom.

H próbálj meg ne gondolni ilyenre tudom nem könnyű. Nekem úgy sikerült elsőnek ellazulni hogy ittam 1-2 felest és jobban elengedtem magam. Azóta jobban birom irányítani mert ráéreztem.

Ajánlom hogy 1-2felest húzz le mielőtt mész és egyből lazább leszel.

Egy próbát megér.

2023. márc. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!