Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok mennyire segít a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mennyire segít a libidó visszanyerésében a romantika? (Borozgatás, rózsaszirmok, gyertyafényes vacsora, maszírozhatás)

Figyelt kérdés

2018. aug. 30. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokat segít

Ha hosszú idő után előveszi ezt az “udvarlós" énjét a pasi és nőként bánik a párjával és nem az kattog az agyában h “na dugjunk már” hanem teljesen ráhangolódik a nőre a lelkére az sokat segít

Újra Nőnek érzi magát a lány kívánatosnak ,szeretettnek érzi magát és nem az lesz benne hogy Ő csak egy lyuk!

24N

2018. aug. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
A bor elaltat, a rózsaszirom, gyertyafény rohadt nyálas dolog...
2018. aug. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Nálam semennyire.
2018. aug. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen a lány romantikus típus vagy nem. Ha az akkor nagyon sokat segít.

22/N

2018. aug. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én romantikus típus vagyok, szóval nálam ezek nyerő dolgok, de mint felettem írták, embere válogatja.
2018. aug. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha egyszer csinálsz iyet neki akkor rögtön azt fogja gondolni hogy "máá mehint baszni kell".


Egyébként meg a legtöbb nőnek ez rohadt nyálas dolog.


Én egyszerű hétköznap szoktam meglepni, letszek az ágyra egy szál virágot egy pairra rajzolt szivecskével. Vagy veszek neki egy csokit, szóval minden napra van valami apró meglepim, amiből látja hogy gondolok rá. Egy apró üzenet napközben, egy szmájli, egy szivecske.

És alapból fogyelmes, udvarias vagyok.


Szóval minden nap érezze hogy ő egy hercegnő a szemedben.

Szex közben az ő örömét keresd, érezze azt hogy azt élvezed hogy örömet okozol neki és nem csak kiélvezkeded magad rajta.


Ha így teszel akkor olyan libidója lesz hogy leesik az állad. (ha egyébként nem a végét járja a kapcsolat)

2018. aug. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Szóval igen, jártam én is már úgy, hogy vittem a lánynak két szép tangát, szépen becsomagolva egy szép csokor virággal, 2. randira.

Erre ő :

Inkább adtam volna ezeknek az árát a kezébe, jobban járt volna.

Erre én : Köszi szépen, részemről ennyi volt, szia.

Na az ilyenek a szememben nem NŐ-k, hanem "csak" pi nás emberek, és 1000sorry, akinek nem inge :-)

2018. aug. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezek csak egyszeri alkalmak, mint a karácsony, így igazából nem sokat érnek. Az év minden napján emeld királynővé a párodat, hogy királya lehess.
2018. aug. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!