Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfiként szeretném kipróbálni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként szeretném kipróbálni az anál szexet. Szerintetek mi lenne a jobb ha a barátnőmet kérném meg hogy megcsinálja vagy egy hivatásos transznemű férfi vagy egy nő akik talán jobban értenek hozzá. Komolyan nem tudok dönteni, esetleg tapasztalat?

Figyelt kérdés
2023. jan. 16. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Hivatásos, és nő legyen

Ha bejön a dolog utána a travi


Otthon felesleges szóbahozni ha nagyon vonakodnak tőle nem kell erőltetni. Így oldom meg én is

2023. jan. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jaja, nálam is ez a helyzet. Otthon szóba se merem hozni nehogy lelombozó legyen vagy rosszul sikerüljön kijönni belőle ha mégis megtörténik és örök negatív ügy legyen belőle.
2023. jan. 17. 01:14
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Gumit húzz aztán nem lesz gond
2023. jan. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen a peggingre gondoltam, tehát nem akarom sehova sem tenni a szerszámot hogy gumit húzzak fel. :-) Még olyan fontos dolgot sem tudok hogy fájdalmas e elsőre stb.
2023. jan. 17. 01:30
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Egy transzi
2023. jan. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

6


Te azt valószínű sose tudod meg. Lehet már nyaltad le a makkot egy traviszex után

2023. jan. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Ez attól függ, a barátnőd benne lenne e. Mi szoktunk ilyet csinálni a barátommal, nekem nagyon bejön. Ha viszont megtudnám, hogy prostihoz ment titokban, összecsomagolnám a cuccait, aztán mehet, amerre akar.
2023. jan. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy én is rögtön csomagolhatnék 😂 Mindenesetre megpróbálok előhozakodni vele hátha. Egyébként pedig volt barátnőm direkt felhozta, BDSM hajlamai voltak, fiókban eszközök stb és én hülye utasítottam vissza mert nem mertem megtenni amikor ezeket titokban megláttam.
2023. jan. 20. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!