Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata industrial piercinggel? Tudtok jó helyet Budapesten, ahol megcsinálják?

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdésem vele kapcsolatban:

- Hol csináltattad? Mennyiért?

- Mennyire fájt/volt kellemetlen?

- Mennyi idő alatt gyógyult be teljesen?

- Nagyon sok vele a macera? (a gyógyulás alatt és utána is)

- Megéri?


Köszi előre is! :)

18L



2015. jún. 7. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én az invictusban szúrattam Mártival. Lassan gyógyuló piercing, sokáig érzékeny. Mennyire fájt? Az összes közül a legfájdalmasabb volt. Macera nincs vele, forgatni nem szabad.
2015. jún. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

-Sajnos ebben nem tudok segyteni mert győri vagyok, de 6000Ft volt

-Ez ilyen gyerekszülés szerű, beismerem nekem eléggé fájt, de megláttam és úgy döntöttem 1. megérte mert imádom 2. de mégegyet nem csináltatok mert fájt, de aztán elkezded elfelejteni a fájdalmat és felöltik hogy "hmmm nem akarunk mégegyet?"

-2 hete szúrták, még gyógyul és még sokáig gyógyulni is fog, de ahhoz képest hogy az elején üvölten itudtam volna ha valaki hozzáért, már nem vészes, kicsit figyelni kell de ha pl hajmosásnál véletlenül hozzáérek nem fáj.

-nekem napi 4 tisztytást írtak ami nem nagy gond, annyi hogy nem tudok a piercinges oldalamon aludni de szerintem nem sokkal több macera mint bármelyik másik pc

-ha kinézted és úgy érzed te meghalsz ha egyszer nem lesz akkor úgy fogsz kimenni a szalonból hogy teljesen megérte.

2015. jún. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

-Varázs piercing(újpalotán valahol.) 7k volt:)

-a szúrás maga elviselhető(bár én jól tűröm a fájdalmat)

-fél évet mondanak(én most a harmadik hónapben vagyok:D már nem fáj, nem gennyezik, tudok rajta aludni)

-macera..hát tisztán kell tartani és figyelni kell, hogy ne akadjon be, mert az elején elég kellemetlen.

-akkor éri meg, ha beleszeretsz:) (de amúgy szerintem menő, szóval ja, megéri!!:D)

2015. aug. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat! :)
2015. aug. 9. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!