Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan fantáziád, ami csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fantáziád, ami csak a fejedben izgat, amúgy meg kipróbálni nem szeretnéd?

Figyelt kérdés
És ha igen, mi az? Nekem nagyon sok ilyen van.

2023. jan. 22. 19:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Lefeküdni lánnyal. Lányként.
2023. jan. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%

1. Én is sokat gondolok erre, élőben ez nyilván más.



Én akkor lennék inkább benne, ha szingli lennék és a másik fél tapasztaltabb lenne. :)

2023. jan. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%

Ha nem szeretném kipróbálni, miért izgatna fejben?

Ha izgat fejben, miért nem szeretném kipróbálni?

2023. jan. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
3. Akkor itt az én példám. Én kapcsolatban élek, de fejben izgat, ha arra gondolok milyen lenne nővel. De nyilván nem fogom megcsalni a párom, sem otthagyni. Nagyon szeretem őt. :)
2023. jan. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#3 engem izgat a gondolat, hogy megerőszakolnak. Tippelj kettőt, hogy miért nem akarom kipróbálni. De amúgy vannak ennél aberráltabb dolgok is a fejemben.
2023. jan. 22. 19:37
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Meg is élem, meg nem is. Szeretek olyan helyzetbe kerülni, amiben megcsalhatnám a páromat, majd nem megtenni. Csak érezni akarom, hogy meg tudnám, ha akarnám.
2023. jan. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
Nekem is a leszbikus szex a vonzó. A legjobb barátnőmről szoktam fantáziálni, de ez közöttünk nem titok, kölcsönös. De félünk belemenni egy ilyen erős dologban. És inkább heteroszexuálisak vagyunk, mint homoszexuálisak. Az tény, hogy biszexuálisak vagyunk, de inkább férfiakkal szexelünk.
2023. jan. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Igen, de inkább csak félnék elmondani valakinek vagy tartanék attól, hogy nem olyan élmény lesz, mint azt elképzeltem és csalódnék..
2023. jan. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
Én is az erőszakkal vagyok így. El lehetne játszani egy megbízható pasival, de úgy már nem lenne igazi. Egy túl igazira sikerült erőszakot pedig megbánhatok.
2023. jan. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
Az útszéli prostituáltak. Elítélem a prostitúciót erkölcsileg, veszélyesnek tartom a nemi betegségeket és az esetleges kirablást és tudom, hogy az interneten sokkal szebb lányokat is találni, de...semmi nem izgat fel annyira, mint felszedni egy strihelő lányt szakadt mocskos ruhában és gumi nélkül megdugni mindenét.
2023. jan. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!