Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan fantáziád, ami csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fantáziád, ami csak a fejedben izgat, amúgy meg kipróbálni nem szeretnéd?

Figyelt kérdés
És ha igen, mi az? Nekem nagyon sok ilyen van.

2023. jan. 22. 19:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%
Családi
2023. jan. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy használna a férjem mint egy guminőt, vagy parancsra kéne szopni, az erőszak az nekem is izgi, többes szex, az is hogy idegen faszik használnak.

Na ebbe az a bibi ha bármikor a férjem nem úgy csinál dolgokat ahogy én gondolom, hárítok na így hogy tudnám engedni, hogy az legyen ahogy akarja.

2023. jan. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Hármasban a feleségem mástól esne teherbe.
2023. jan. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Fizetni egy nem hivatásos lànynak, hogy verje ki vagy engedje megujjazni a popsijat a parkban. Mondjuk ezt nem én nem merem megtenni hanem nincs rá vállalkozó kedvű hölgy.
2023. jan. 23. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Lepippantani egy travit. Fejben megvan, de ha odakerülnénk nem biztos...

Érdekes, 'igazi' pasival nem gondolok erre.

2023. jan. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Felfujhatogyerek ***** válasza:
0%
Igen van és nem is egy. Nagyon sokat szokok fantáziálgatni hogy milyen lenne latex babának lenni. Ha ilyen lenne akkor tuti olyan helyre mennék ahol rengeteg pasi megfordul, mint az edzőtermek. Sorra dugatnám meg magam amíg a rengeteg spermától fol nem fújódnák.
2023. jan. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!