Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Biszex nők/férfiak mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex nők/férfiak mennyire normális ha biszexnek vallom magam de a saját nemem jobban vonz?

Figyelt kérdés

Ti voltatok vagytok így?

Kort és nemet írjatok légy szíves

Én 26/F



2023. jan. 23. 08:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól, hogy az egyik jobban vonz, még bi vagy. Ha egyáltalán nem vonz az ellenkező, akkor már nem.
2023. jan. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Engem annyira vonzott,hogy átbillentem és itt is maradtam. A nehézség az,hogy szinte lehetetlen olyan barátot találni,aki nem csak egy alkalomban lenne benne és később ne tűnjön el, a "nagy" háborgó lelkiismerete miatt.


F

2023. jan. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egeszen addig bi vagy amig mindket nem vonz szexualisan valamennyire. Ez engem regen nagyon zavart. Mara mar elfogadtam es jol erzem magam. Igaz, jobban ereznem ha talalnek normalis, szinten bi baratot aki nem csak alkalmizni akar.
2023. febr. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!