Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen durva szexuális fantázi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen durva szexuális fantáziátok van?Főleg olyanra vagyok kíváncsi amit nem igazán lehet megélni

Figyelt kérdés
2023. jan. 25. 16:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
65%
#10 akkor ugorjatok le egy swingerbe és voila teljesülhet a vágyad mindenféle szervezkedés nélkül :)
2023. jan. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok és nő. Persze egyszerű lenne egy swingerben biztosan ezt a szitut összehozni, de gumi nélkül képzelném, és így nem vállalnám be egészségügyi kockázatok miatt. Nameg reális lehetőségem nincsen hogy eljussak egy ilyen helyre egyáltalán. Szóval marad a fantázia.
2023. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
68%
Karatés domináns nő rajtam gyakorolna, majd átmenne lábfétises dolgokba a téma.
2023. jan. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
#13 miért nincs reális lehetőséged? 6+2 klub van Bp-n, ha elmúltál 18 akkor nyitva áll szóló nőként bármelyik ajtaja előted. Óvszer nélkül viszont ott sem fog működni, a pasik többsége egy klubban kifarolna a történetből.
2023. jan. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert van párom, aki nem lenne benne ilyenben és nem akarok titkos kalandokba keveredni.
2023. jan. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
42%

Kínzós. Pl felnyitom a gerincét és ott, miközben kvázi kifolyik az agya.

Szex közben meglepetésként bordák közé kést szúrni, majd míg fuldoklik emiatt egy csomó egyéb dolog.



Húúú örökké tudnám sorolni. Brutális intenzív pszichopataként kezdtem ezt az életet.

2023. jan. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
66%
Hát meg még van egy két dolog, de azok sokkal rosszabbak ennél, szóval inkább nem írom le, mert a végén rosszul nézne rám valaki.
2023. jan. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Fantáziaként nagyon izgat bármi olyan szituáció, amibe akaratom ellenére kerülök, és az életem múlik azon, hogy elég jó vagyok-e a "partnernek" az ágyban.


Pl elrabolva, túszként lenni, és megpróbálni szexszel kiváltani magamat, vagy szexrabszolgának lenni egy uralkodó mellett, akit minden este fogadnom kell, és ha egyszer is elégedetlenként távozik, kivégeztet.


Azt hiszem, nem kell mondanom, miért marad csak fantázia. (Bár egy nagyon realisztikus szerepjátékot még el tudnék képzelni)


26L

2023. jan. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!