Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen durva szexuális fantázi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen durva szexuális fantáziátok van?Főleg olyanra vagyok kíváncsi amit nem igazán lehet megélni

Figyelt kérdés
2023. jan. 25. 16:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Van egy kettő. Például egy buliban ki vagyok kötve a sarokban, bekötött szemmel, és az használ aki akar, de nem láthatom
2023. jan. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%
Megismerni egy olyan csajt aki nem csak a pénz miatt teszi szét a lábát
2023. jan. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is ugyanaz, mint az 1. válaszolóé.
2023. jan. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

A munkahelyemen elrontok valamit, és ezért a főnököm az összes kollégám szeme láttára durván elfenekel.


23/N

2023. jan. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Az első és a hármas nemére kiváncsi lennék.


Nekem sokan idegenek dugnak rám belém élveznek úgy hogy maszk van rajtam tehát anonim.

Az egeszsegügyi okai miatt nyílvan nem....

2023. jan. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
49%
Igen 5 ös igazad van, de ha kiderül hogy valamelyik pasi, két jelképes büdösnagypofon meg egy kitiltás járna alapból... Nekem rohadtul elegem ban már a meleg balekokból akik lányoknak szóló kérdésre ráírnak lányként. Bár nem tudom ezek azok-e itt
2023. jan. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%
Amerikai zenei producerként segítek néhány tehetségnek a karrierjét elinditani pl: Britney Spears Christina Aguleria
2023. jan. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
Durva az van egy pár, de megvalósíthatatlan nincs benne így serényen dolgozom is rajta hogy minél több megélésre kerüljön belőle :)
2023. jan. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
6-os Miért is? Egyéb kérdések kategoria. A kérdezö se nöket kérdezett. Általában érteném a felháborodásodat, de itt???
2023. jan. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom, nem túl egyedi, de nekem is az az egyik, hogy bedobnak egy buliba, miközben be van kötve a szemem, és engedelmeskednem kell mindenkinek, aki szexelni akar velem.

Ha a pasim eközben nézné, az főleg maga lenne a mennyország.

N

2023. jan. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!