Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális az ilyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ilyen?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm nálam volt és kérte hogy hadd menjen el wc-re. Mondom neki menjen (nem nagyon szeretem ha nem ide való S mi wc-ket használja) de mind1 mondom neki menjél..... Sz ismerősöm nem is pisált, hanem tulajdonképpen itt verte ki a farkát az én wc-be. Ugyan nem láttam, de amikor végzett akkor láttam rajta a tekintetéből hogy ez nem rég verte ki a farkát. Vörös volt, és láttam hogy még mindig az elélvezés hatása alatt volt megemelt légzés stb.


Miért itt verte ki a farkát? Ennyire nem bír leállni magával? Miért nem a barátnőjével vereti ki ha ennyire kanos? Van már nekik gyerekük. Kezdem azt hinni hogy meleg az ismerősöm... Nem láttam, de az arcáról kivehető volt hogy nem rég volt elélvezése.



2023. jan. 27. 18:12
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja és én is férfi vagyok. Megengedtem neki hogy használja a wc-t pisilni. De ez fix hogy nem pisált mert amikor ki jött vörös volt az arca és nagy lélegzések voltak és könnyes volt a szeme. Fix hogy itt verte ki. De nem értem miért itt verte ki.
2023. jan. 27. 18:15
 2/18 anonim ***** válasza:
98%

XDDDD jézusom

Az arcáról leszűrted ezt? És ennyire biztos vagy benne? Neked szerintem tévképzeteid vannak de komolyan, tényként állítasz be egy halvány feltételezést.

Valszeg csak szart egy jót, nyugodj le xD

2023. jan. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nincsen tévképzetem és baromira nem vagyok kíváncsi a troll válaszodra. Láttam amit láttam és nehezen tudom beképzelni úgy, hogy jómagam is férfi vagyok és tudom hogy elélvezés után milyen reakció jön elő!!
2023. jan. 27. 18:18
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem szart és maradjunk annyiban hogy azt mondta elmegy húgyozni. Hát nem hugyozott. Itt verte ki a farkát!!!!
2023. jan. 27. 18:19
 5/18 A kérdező kommentje:
Elvörösödött arc, megemelt légzésszám.
2023. jan. 27. 18:29
 6/18 anonim ***** válasza:
98%
a kérdező véleményem szerint elmeháborodott
2023. jan. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%

miért nem vizsgáltad meg a farkát csöpögött e még belőle az ondó?

te teljesen hülye vagy?


amúgy ez nem is kérdés, csak önigazolást vársz.

2023. jan. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%

Képzeld volt már hogy távolabbi ismerősnél ott voltam pár napot és kivertem a farkam

Gondolom amikor ő nálam volt ő is kiverte a wc be

A maszturbálás egy férfinek pont ugyan olyan fiziológiai szükséglet mint az evés ivás

2023. jan. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%
Vesekőről hallottál már?
2023. jan. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
menj el hozzá, és verd ki a wcjében hátha ő is elsírja ezt, és akkor kvittek vagytok
2023. jan. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!