Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A szex, maszturbálás idejére...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex, maszturbálás idejére a szobából kizárt macska üvölt és kaparja az ajtót, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nekem úgy nem mennek ezek a dolgok ha állat van a szobában, emiatt ha ép a szobamban van mikor felizgulok, mindig kiviszem még mielőtt bármi történne. De erre ő meg elkezd üvölteni és kaparja az ajtót, mert kitalálta hogy ő most éppen az én szobámban akar lenni és akkor ennek igenis így kell lennie 🙄 Azt nem hinném hogy szeparációs szorongása van mert máskor simán elvan órákat is a nappaliban egyedül, csak ilyenkor mint fentebb is írtam akaratos. És az nem megoldás hogy "majd abbahagyja" mert nem, nem hagyja abba. Ha kell, fél órát üvölt és löködi azt a szerencsétlen ajtót. Én meg jutok egyről a kettőre mert ilyen háttérzajokkal rohadt nehéz felizgulni. Könyörgöm valaki mondjon valami tippet mert megőrülök már.

2023. febr. 4. 11:08
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
*nem jutok egyről a kettőre
2023. febr. 4. 11:10
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
És miért zavar ha ott van? Konkrétan elkezd nyaggatni, miközben csinálod, vagy csak az zavar, hogy esetleg néz vagy csak egyáltalán hogy ott van?
2023. febr. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
62%
Talán ki kellene vágni az udvarra
2023. febr. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Az zavar hogy ott van.
2023. febr. 4. 11:13
 5/29 anonim ***** válasza:
43%
Kívánja a szexet, vegyétek be őt is 😂😂😂😂
2023. febr. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
79%
Hát nézd, ha amúgy nem jön oda fizikailag is nyaggatni, illetve nem jön közéd és a partnered közé, csak mondjuk ott fekszik egy széken, akkor az a te gondod, nem az övé.
2023. febr. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Emberek, tartsuk már tiszteletben hogy ez nem a humor kategória.
2023. febr. 4. 11:18
 8/29 A kérdező kommentje:
#6 Az én gondom az, hogy nem képes elfogadni, hogy ki kett zárva, nem mehet be a szobámba, kész.
2023. febr. 4. 11:21
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Nos, mérlegelned kell, hogy mi az idegesítőbb, hogy ott van a szobában, de amúgy nem zavarog, vagy hogy kint visít és kaparja az ajtót.
2023. febr. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Ha valaha elköltözök a szüleimtől és megfordul a fejemben hogy állatom legyen, visszajövök ehhez a kérdéshez, és emlékeztetem magam, hogy NE :')
2023. febr. 4. 11:29
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!