Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A szex, maszturbálás idejére...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex, maszturbálás idejére a szobából kizárt macska üvölt és kaparja az ajtót, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nekem úgy nem mennek ezek a dolgok ha állat van a szobában, emiatt ha ép a szobamban van mikor felizgulok, mindig kiviszem még mielőtt bármi történne. De erre ő meg elkezd üvölteni és kaparja az ajtót, mert kitalálta hogy ő most éppen az én szobámban akar lenni és akkor ennek igenis így kell lennie 🙄 Azt nem hinném hogy szeparációs szorongása van mert máskor simán elvan órákat is a nappaliban egyedül, csak ilyenkor mint fentebb is írtam akaratos. És az nem megoldás hogy "majd abbahagyja" mert nem, nem hagyja abba. Ha kell, fél órát üvölt és löködi azt a szerencsétlen ajtót. Én meg jutok egyről a kettőre mert ilyen háttérzajokkal rohadt nehéz felizgulni. Könyörgöm valaki mondjon valami tippet mert megőrülök már.

2023. febr. 4. 11:08
1 2 3
 21/29 StevenUp ***** válasza:
59%

ma 13:36


Igaz, viszont utána nagyobb nyűg albit csinálni, meg új partner után nézni.

2023. febr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Amúgy akik privátokat írogatnak mi a fenét éreznek, de komolyan,? Egy problémára szerettem volna segítséget kapni, nem ismerkedni, baszki 🤦🏻‍♀️
2023. febr. 4. 13:53
 23/29 anonim ***** válasza:
85%
Én siman felrántom az ajtót, leordítom a macskát, ha így viselkedik. Nehogy már ő döntse el, mit akar. Amúgy probálj meg kaját adni neki, az leköti esetleg.
2023. febr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
55%
Seprű az ajtó mellé párszor rá suhintasz
2023. febr. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 Gábor19... ***** válasza:
Fél napra elveszed előle a kaját, aztán az 'akció' elött meg vissza adod neki, ki a nappaliba. Azzal elfoglalja magát amíg eszik.
2023. febr. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

A szülős trauma miatt mondom inkább, hogy szakemberben nem gondolkodtál?

Átbeszélni egy szexológussal a történteket?

A macska egy tünete lehet valaminek, közben megértem, hogy zavaró, engem a kutya készített ki.

Furán nézett, mikor csináltam...

2023. febr. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Na tessek mondom én hogy az ilyen dolog durva traumát okoz

Én is átéltem sajnos gyerekként, többek között ezért is a mai napig szűz vagyok

Nekem nem csak annyi gondot okozott hogy a macskát nem bírom

De egyébként ha belegondolok hogy a macskàm bent lenne közben valóban engem is az undor fog el

2023. febr. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

nincs rá megoldás

esetleg maszturbálj a kádban. oda csak nem megy utánad a macska

2023. febr. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
21%
Engedd be és szopasd le !
2023. febr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!