Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, hány éves korotoktól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hány éves korotoktól kezdve nem mutatkoztok félmeztelenül (közeli) ismerősök, családtagok előtt?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy gondolom hatévesen nem kell pl. nyáron 40 fokban kötelezően pólóban mászkálni otthon hogy takarjátok a "melleiteket", hány évesen vagy mikor jön el az a pont amikor ez már nem fér bele? Magatoktól érzitek így vagy rátok van szólva hogy tessék felöltözni?

2023. febr. 17. 17:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Én kb 7 éves korom óta, amikor elkezdtem az általánost, nem pucérkodok a család előtt
2023. febr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
7-8 éves korcsoport környékétől kezdve jut fejben is odáig egy kislány és akkor kezdik a szülők kicsit jobban "ránevelni" erre. Nyilvánvalóan még nem fog melltartót hordani egy 7 éves gyerek (de egy 10 éves gyerekre már illik "felsőt" is adni a strandon).
2023. febr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Fárasztó96 ***** válasza:
85%
8 éves koromban voltunk utoljára strandon, akkor is egyberészes fürdőruhát adtak rám. Elötte sem meztelenkedtem soha, amire emlékszem.
2023. febr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kifejezetten amúgy úgy értettem a kérdést hogy családtag vagy nagyon közeli ismerős előtt mikor szűnik meg a félmeztelenül mutatkozás, az teljesen nyilvánvaló hogy egy strandon vagy akár otthon ha mondjuk egy kolléga van vendégségben akkor más a helyzet (legalábbis azt gondolnám hogy a strandon hamarabb adnak valakire bikinifelsőt minthogy otthon családi körben megkövetelnének tőle legalább egy toppot).

2023. febr. 17. 18:12
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Annyi még hogy anyum és húgom előtt azért simán átöltözök. Rajtuk kívül csak az aktuális párom és az orvosom láthat ruha nélkül

#1 voltam

2023. febr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2023. febr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom pontosan, az fix hogy 10 évesen már biztos nem pucérkodtam senki előtt, mert akkor már melltartót is kellett hordanom. Korán értem.
2023. febr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Közeli ismerősök előtt kb 7-8 éves korától, család előtt meg kb 10 vagy 11 éves koromig nem szégyenlősködtem. De a hugommal a mai napig átöltözünk egymás előtt, de anyu is néha bejön a fürdőszobába ha kell valami. Apu és bátyám előtt kizárt.
2023. febr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%
70 felett már megkíméli az ember a környezetét.
2023. febr. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Anyám előtt mai napig átöltözöm lezuhanyzom pl thermál fürdő közös zuhanyzójában

Apám meg öcsém előtt minimum fehérneműben

2023. febr. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!