Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A szűk punci hátrány?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szűk punci hátrány?

Figyelt kérdés
Lehetek ettől rossz az ágyban? Barátom mindig hamar elmegy, van hogy akár 2-5 perc alatt is. Amikor szexelünk akkor szokta mondani, hogy mennyire szűk és ezt én is érzem mivel először nehéz berakni és nagyon finoman kell csinálni. Lehet ettől rossz a szex köztünk? Tágabban jobban bírná és hosszabb lenne?
2023. febr. 19. 06:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
66%
A világegyetem tágul, majd a puncid is fog. Sok pasi mit nem adna, egy szűk punciért.
2023. febr. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
33%
11XD
2023. febr. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
80%

Barátnőm is kifejezetten szűk, más nőkhöz képest. És igen, néha érzem én is, hogy behatolás után már 10 lökéstől kap el az inger, hogy el kell élvezzek. De én imádom, és ő is élvezi, hogy jól feszítem, nálunk 5-10 perc azért össze szokott jönni, és bőven elég neki is (van hogy elmegyek én is 2 perc alatt).

Mégvalami: voltak tág barátnőim is, akikből sokszor alig éreztem valamit. De ott is 10 perc után már mindig elélveztem., ha nem is olyan szoros a punci, maga a helyzet és a női test is kihozza.

Amúgy a 4-5 perc már teljesen normális és átlagos idő, ne legyenek irreális elvárásaid.

2023. febr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
62%
A szűk punci igen élvezetes. Én normál, vagy kicsit tágabb puncinál akkor élvezek amikor akarok. Nemrégen volt extra szűk puncival dolgom. Az első két alkalomnál nagyon elrontottam, mert annyira ingerelt, hogy 2-3 perc, és spricceltem. Harmadik alkalomra úgy mentem, hogy előtte kivertem. Ott már a nő is élvezett, én viszont nem, így az hosszú menet lett. Annyira, hogy szólt is. Az utána következő pár szex addig tartott míg ő elment, mert élvezés után nem akart már szexelni, ezután elváltak útjaink. Én is élvezni akartam.
2023. febr. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 érdeklődő35 ***** válasza:
16%

Nem hátrány

Ha bírod a több orgazmust, akkor előre nyalással, ujjazással lehet több, és utána farokkal egy befejező, levezetőt

2023. febr. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem feltétlenül.
2023. febr. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
50%
Én előnynek mondanám inkább. :D
2023. febr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
szerintem nincs veled semmi baj, csináld velem
dec. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!