Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A szűk punci hátrány?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szűk punci hátrány?

Figyelt kérdés
Lehetek ettől rossz az ágyban? Barátom mindig hamar elmegy, van hogy akár 2-5 perc alatt is. Amikor szexelünk akkor szokta mondani, hogy mennyire szűk és ezt én is érzem mivel először nehéz berakni és nagyon finoman kell csinálni. Lehet ettől rossz a szex köztünk? Tágabban jobban bírná és hosszabb lenne?
2023. febr. 19. 06:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%
Nem a te hibád,ő a balf@sz.
2023. febr. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%

Nem hátrány , vannak vékonyabb péniszű ferfiak.

Én pont passzolnálak mondjuk.

2023. febr. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is ez a gondom, másik oldalról, átlagnál vastagabb a farkam a párom a legszűkebb az eddigi partnereim közül. Ráadásul gyógyszere miatt gumi nélkül csináljuk így nagyon nehéz kihúzni egy hosszabb élvezési időt. De nekünk a síkosító sokat segít, könnyebben bemegy de észnél kell legyek.


Legyen előjáték ,ujjazzon vagy nyaljon hogy már azzal a pár perccel csak befejezzen Téged.

2023. febr. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

A szűk hüvely természetesen jobban tudja stimulálni a barátod farkát, de azt, hogy ő mikor kerül a csúcs közelébe, csak ő érzi. Olyankor akár ki is vehetné, és csak kézzel, szájjal folytathatná, amig6ő lehiggad.

Eleve azzal kéne kezdenie, hogy téged kézzel és szájjal nagyon felizgat, az orgazmus közelébe visz és akkor teszi csak be.

Aztán a pózokkal is lehet variálni. Van ami nekem kevésbé jó, de barátnőmnek meg sokkal jobb. Ha úgy csináljuk én lassabban, ő gyorsabban jut el az orgazmusig. A megfelelő pozókkal6es előjátékkal nincs olyan, hogy hamar megy el.

Nálunk általában barátnőm élvez el előbb, aztán én. Vagy ha épp lehet punciba elsülni, akkor meg igyekszem úgy játszani a pózokkal, meg úgy visszafogni magam, hogy együtt élvezzünk el. 10-ből 7-8 alkalommal ez össze is jön.


Odafigyelés kérdése az egész. Ha már ismeritek egymást az ágyban, tudod mit, hogyan szeret, neked mi mi jó, mi az ami csak izgató, akkor lehet ügyesen úgy játszani, hogy kölcsönösen élvezetes legyen.



Ha csak felizgat, majd beteszi és megállás nélkül csinálja ahogy neki jó, akkor a hiba nem a puncidban van, hanem pasid fejében.


Barátnőm puncija is szűk. 2 ujjamra az előjáték alatt már azt mondja sok. Aztán ahogy írtam, mégis ő élvez el előbb.

2023. febr. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
16%
Én nem szerettem, mikor szűk csajom volt. Mindig vörös volt utána a farkam.
2023. febr. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
27%
Nekem hatalmas farkam van, ezért nálam offos
2023. febr. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Ywerd ***** válasza:
74%

A pasidnak fejben kell változtatni. Anno én is gyorstüzelő voltam , megtanultam magamon uralkodni.

Most már akkor élvezek el , amikor akarok.

A szűk punci kellően fejlett hüvelyizomzattal nem átok, áldás!

Ha kellően jó és élvezed az előjátékot , hamar el fogsz tudni élvezni te is és kellően felfokozott állapotban már nem lesz probléma hogy szűk vagy.


Ha szereted a párod , tanulhatjátok ezt együtt .

Ha meg hosszabb távon zavar és nem látod a fejlődést , változtass.

Rengeteg intim téren tapasztalt pali van aki az ilyen tulajdonságnak inkább örül és nem szeret tág barlangban harangozni ;)

2023. febr. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Kaje39 ***** válasza:
68%
A jelenlegi párom is nagyon szűk. Nekem vastag farkam van, így szinte mindig óvszert húzok hogy jól bírjam,sokat tompit..
2023. febr. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
29%
A fél karom odaadnam ha dughatnálak
2023. febr. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Hans Pötterman ***** válasza:
72%
Barátod tanulhatna egy kis önkontrollt.. sokminden dől el fejben hidd el,eleinte én is hamar elsülten de már kb bármeddig el tudom húzni ha akarom.
2023. febr. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!