Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Jenna Ortega szexy/dögös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jenna Ortega szexy/dögös szerintetek?

Figyelt kérdés

Tényleg ő a legjobb nő a világon?

Rengetegen imádják.



2023. márc. 11. 15:05
A kérdező szavazást indított:
Igen, ő a legjobb nő a világon
Nem, van jobb is
44 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Már vagy egymilliószor feltették ezt a kérdést. Konkrétan ma is láttam, hogy ugyanezt feltette már valaki. Nem unjátok még?
2023. márc. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
nagyon túlértékelt, csak mert egy hülye tinisorozat felkapta
2023. márc. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
56%

Rendkívül vonzó lány, akiknek az ilyen alkatú nők bejönnek azoknál közel 10-es, mert a kisugárzása is megkapó.


De nem mindenkinek jönnek be az alacsony, vékony lányok és ez a Jenna mánia is csak addig fog tartani, amíg a sok szex mániás nem talál másik sztárt folyatni a spermáját.

2023. márc. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
40%
Legjobb nő? Miért, tudjuk már biztosan hogy lenyeli-e? Amíg nem tudjuk, nem lehet ezt eldönteni.
2023. márc. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Ő annak a bizonyítéka, hogy ma már bárkit el lehet adni szépnek és tehetségesnek, ha a médiagépezet elkezdi nyomatni.
2023. márc. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
59%
A legtúlértékeltebb átlagos/ semmi extra csaj a világon.
2023. márc. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
56%

Elcsépelt dolog már ez a Jenna Ortega.

Abszolút semmi kiugró nincs benne, egyszerűen népszerű, felkapott lett a Netflix miatt. De ha 50.000-ért felmosna a Tescoba, soha senki egy sort nem írna róla, hogy hú de jó nő, oedig akkor is pont ugyanígy nézne ki.

2023. márc. 12. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
*pont
2023. márc. 12. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
40%
Megnéztem mert azt se tudtam ki ez a csaj. 12 egy tucat, Budapesten vannak jobbak is, semmi extrát nem látok benne.
2023. márc. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Előző! Hol laksz te BP-n hogy ilyeneket és jobbak vannak? Mert én nem találok...

Azért túlzás hogy a világ legjobb nője, de tény hogy az utóbbi évek egyik legcsinosabb kiscsaja.

2023. márc. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!