Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyi hátrányom lehet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi hátrányom lehet a lányokkal szemben, ha még 19 évesen szűz vagyok?

Figyelt kérdés

2023. márc. 14. 15:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Sok
2023. márc. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy milyen lányról van szó.
2023. márc. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akár olyanról aki csak alkalmi dolgot akar, akár olyanról akit nem csak a szex hajt elsősorban. Itt most mindenkire értem a kérdésem. De amúgy számomra nyilván az utóbbi fajta lányok érdekesebbek.
2023. márc. 14. 15:44
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
majd ha szexeltél, rájössz mekkora hülye voltál hogy eddig nem csnáltad
2023. márc. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sokat segítettél.
2023. márc. 14. 16:55
 6/13 anonim ***** válasza:
El ne mond nekik mert kiröhögnek
2023. márc. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

A kritikákkal nincs bajom, de, ha lehet építőjellegű legyen.

Utolsó. Elhiszem, hogy te ezen jól szórakozol, vagy viccesnek találod. Csak, hogy a kérdésem nem ezért került ki. Éld ki magad máshol, ha már csak ez jutott neked.

2023. márc. 14. 17:39
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Sejtem, hogy nem lesz népszerű a válaszom, mert megkapom majd, hogy közhelyes, meg álszent vagyok.

Ez abszolút egyénfüggő, ugyanúgy nőknél mint férfiaknál. Én 18 éves szűz lány vagyok, de már kaptam olyan miatt elutasítást, hogy az illető "nem kezd szűz lánnyal". Mindenkinek más a fontos. Lányok között is vannak olyanok, akik tapasztalt fiút keresnek maguknak, de olyanok is egészen biztos vannak, akiknek egyáltalán nem fog számítani, hogy szűz vagy-e vagy sem. Vannak emberek, akiknél pedig egyenesen pluszpont lesz.

Szóval nincs erre "helyes" válasz. Azt nem mondanám, hogy hátrányod lenne, főleg, ha kapcsolatot szeretnél. Ha pedig csak alkalmit, akkor pedig szimplán legyél őszinte, és ha valakinek azért nem kellesz, mert még szűz vagy, akkor tovább kell lépni, és keresni olyat, akinek ez nem probléma. De szerintem a legtöbb embernél ez egyáltalán nem kizáró ok

2023. márc. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
#7 nem én röhöglek ki, hanem a lányok fognak kiröhögni, ha elmondod nekik, hogy szűz vagy. Legalább szöveget értelmezni tudjál, ha már csajozni úgy sem tudsz… hülye incel.
2023. márc. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

8-as: Köszi a választ!

9-es: Neked is köszi! Mondjuk az érdekelne, hogy honnan tudod, hogy kinevetnek.. Tapasztalat? :D

2023. márc. 15. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!