Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 27 évesen nem volt még barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 évesen nem volt még barátnőm, és szűz vagyok - ismerkedésnél ez mennyire hátrányos? Ha zavarna, miért?

Figyelt kérdés

Édesanyámmal gyerekkorom óta egy gettóban lakunk, ez úgy 12 éves koromig nem is volt gond - ekkor a velem egykorú gyerekek elkezdtek inni, cigizni (persze a szülőkkel együtt, apuka hazajött a kocsmából, és természetesen megkínálta a gyereket). Aztán már a szórakozás az lett, hogy a 13-14 éves vagány gyerek elvitte apuka kocsiját egy körre (az úgyis részegen alszik, mit számít, észre sem veszi).

Aztán 15 évesen már egymással "ismerkedtek" ezek a gyerekek (a szomszéd csaj 16 évesen terhes lett, ekkor az első fogai már hiányoztak a kedves barátja révén aki engem is meg akart verni, mert a lépcsőházban köszöntem a csajnak).

Normális lány itt sajnos nem volt, és nem is jött a környékre - konkrétan 17 évesen ismerkedtem egy csajjal, és mikor haza jöttünk, a szomszédok elkezdtek nekünk beszólogatni "Hú de lehetne pakolni!" , "Mé nem a lányommal jársz?!" meg ilyeneket, srácok persze kezdtek nyomulni... hát, akkor jöttem rá, hogy nem lehet ide hozni senkit.

Akkor határoztam el, hogy innen el kell költöznöm, és ez minden nehézség ellenére 9 év után sikerült (nem volt gazdag rokon, aki hozzámvágjon pár milliót, és a sokat emlegetett "tanulni kell" szép mese, már vagy 8 évesen elkönyveltek az iskolában, hogy honnan jöttem, és milyen gyerek vagyok, szóval középsuli után nem kaptam egyetemi ösztöndíjat, sem álommelót).

És persze látszólag nem is dolgozhattam - itt ha vettünk egy új porszívól a szomszéd másnap becsöngetett, hogy kölcsönkérje... egyik szomszéd szép kocsit vett, kapott is, hogy felvág a pénzével, meg lenéz minket, a kocsit meg éjjel összekarcolta, majd befestette valaki.


Szóval igen, sikerült lelépnem, van lakásom, autóm, most indítok egyéni vállalkozást - viszont kapcsolatom egyáltalán nem volt.

Mennyire zavaró ez ismerkedés terén? Értem, hogy ránézésre valami lúzernek tűnök (aminek szerintem azért más, jó oka van), és persze "tapasztalatlannak" - ez miért baj?


2018. márc. 20. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben először elmennék néhány prostihoz. 27 évesen elég kellemetlen élmény ha még nem fogtál puncit és első alkalommal elmész a gatyádban az izgalomtól a barátnőd előtt.
2018. márc. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbálkozni kell a nőknél! Első körben talán nem említeném meg, hogy szűz vagyok a helyedben. Utána el lehet mondani a törénetedet, amikor érzed, hogy van már valami bizalom kettőtök között.
2018. márc. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Prostihoz? :) - Nem azért, de ha lenne ilyesmire gusztusom, a (szerencsére volt) szomszéd csaj úgyis otthon unatkozik 3 gyerekkel, mert a férje börtönben ül (ő előbb szabadult, mert a csoportos rablásnál nem nála volt a kés).


Tényleg annyira gáz, ha valaki tapasztalatlan? - Érzésem szerint az első pár alkalommal belejön az ember (mint a biciklizés vagy a vezetés...)

2018. márc. 20. 19:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Annyi ilyen kérdés van úgyis csak magunkat tudjuk ismételni átolvashatnád a régebbieket.

Választ is azért nem kapsz mert már unják a papagáj szerepet az itteniek. De ha már feltetted a kérdést válaszolok.

Alapvetően értelmesnek tűnsz és a háttér történeted is jó alap.

De a tapasztalalanság nem a szex szempontjából fontos. Szerintem azt sokan tolerálják.

A gond az hogy egyrészt te is mint a legtöbb "vén szűz" úgy gondolod minden csettintésre adott lesz. Mert elég a szerelem meg amúgy is egy kapcsolat nem bonyolult. Ez a gond. Egy korodbeli nő családot és gyereket szeretne. Ehhez pedig nem feltétlenül jó döntés egy "kezdő" (általában) egészen más a kompromisszumokhoz való hozzáállása annak aki elcseszett már pár kapcsolatot. Máshogy kezeled a nézeteltéréseket és más az összecsiszolódàs menete is valakivel aki volt már párkapcsolatban. Nem mondom hogy úgy könnyű sőt de egész más problémák merülnek fel.

Persze lehetsz te a kivétel akinek van elég önismerete önkritikája és türelme toleranciája hogy elsőre sikerüljön. De nem ez az általános és az ember szívesebben választ olyat akiben látja a hosszú párkapcsolat lehetőségét. És mivel az ember általánosít sokaknál nem te leszel a befutó.

Ahogy itt írták ne azzal kezd hogy gipsz jakab vagyok 27 éves szűz. Várd meg alakul-e bármi mielőtt ezt ellövöd. Mint mondtam a történeted jó mondhatni logikus hogy szűz vagy és az hogy kerülöd az örömlányokat külön pozitívum. Alakítod a kis életed eléred a céljaidat és külön tudtál menni a szülői háztól. Ez csupa pozitívum. Ha vagy annyira értelmes ahogy az az írásodból lejön szerintem nem lesz akkora gond a tény hogy tapasztalatlan vagy.

A helyedben 20-22 éveseknél próbálkoznék. Jellemzően mások az elvárásaik és nem gond ha nem jön össze az ásó kapa nagyharang hisz még nem hajtja őket a tatár.

Én legalábbis így látom.

A legfontosabb hogy magabiztosan kezdeményezz és tűnj megbízhatónak lényegében ez mindennek az alapja.

2018. márc. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!