Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Sok olyan nő van aki tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok olyan nő van aki tényleg nem képes hüvelyi orgazmusra?

Figyelt kérdés

Engem mindig zavar/frusztrál, rosszul érzem magam amikor egy nőt nem tudok eljuttatni arra a bizonyos csúcsra. 3 komoly kapcsolatom volt eddig, ebből csak 1 volt olyan aki képes volt erre, másik kettő pedig egyáltalán nem. Velük beszéltem is erről, hogy mit kellene máshogyan csinálnom, hogy jó legyen nekik. Itt mind a 2 azt a választ adta, hogy nem tudják ők sem mert életükben eddig csak 1x történt meg ez. Mielőtt jönnének a válaszok, hogy azért mert: csúnya vagy, nem jó a tested, kicsi a méreted és társai szeretném letisztázni, hogy ezek nem igazak rám (Persze ez relatív de nem ezek a visszajelzések). Próbálkoztam már náluk egy pár dologgal de mondhatni fölöslegesen.. Ezek pár éves kapcsolatok voltak de sosem sikerült. Azt viszont észrevettem, hogy ez a 2 lány nem igazán volt tisztában magával, egyedül sem próbálkoztak nagyon semmivel nem ismerték a saját testüket eléggé (az első az igen). Most ezekben az esetekben velem lehetett a baj vagy tényleg az, hogy ők maguk sem tudták, hogy nekik mi a jó? Tudom csúnya dolog de én már egy idő után fel is adtam ezt náluk, ha nem hát akkor nem bármit is teszek és így már nem igazán foglalkoztam ezzel, történjen meg érezzük egy kicsit jól magunkat legyen nekem jó a vége és kész.. de azért csak frusztrált a dolog.

Most az egy éjszakásokat nem sorolnám ide mert ott azért befolyásolja/hatja a dolgot az alkohol is.


2023. márc. 24. 15:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Sose voltam képes hüvelyi orgazmusra, a nők többségének nincs. Pedig tisztában vagyok a testem működésével.
2023. márc. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
100 éve az is ritka volt, hogy bármiféle orgazmusa volt egy nőnek. Szerencsére az akkori statisztika nem maradt etalon.
2023. márc. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Abszolút nem kell hogy frusztráljon ez, egyáltalán nem tehetsz róla, ez nem olyasmi ami rajtad múlva. Természetes ha szeretnéd a partnerednek a legnagyobb élvezeteket, de az tény hogy a nők többségének nincsen tisztán hüvelyi orgazmusa. Ez nem azon múlik hogy mennyire vagy jó partner, mennyire élvezik az aktust, vagy mennyire kíván téged a másik. Tehát nem kell magadat okolnod emiatt egyáltalán. Valójában az a partnered volt a ritka aki el tudott élvezni hüvelyi orgazmussal is. És ez teljesen független attól hogy ki mennyire ismeri a saját testét vagy mennyire van megbékélve a szexualitással.

Nagyon sok olyan nő van aki tapasztalt, ismeri a saját testét és igényeit, mégsincs hüvelyi orgazmusuk. De ez egyáltalán nem jelenti azt hogy ne lenne kielégítő szexuális életük.

2023. márc. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%

Milyen érdekes alig van valakinek hüvelyi orgazmusa de ha szóba kerül hogy nem tud kielégíteni a kis farkával a srác, vele nem kezdene senki kapcsolatot, lapát, jön a válasz.


Már miért ne lenne minden nő képes rá??? Annyira szórna a felépítése a nőknek? Lószart. Mindegyik képes rá, csak mint a pasiknál is eléggé szór a méret és alak, úgy a nőknél is más más méretű és görbületű pénisz kell hozzá.


Hányan vannak akik évek után beleválasztanak egy olyan farkú srácba akivel van hüvelyi aztán le sem vakarhatja magáról a csajt.


Javaslom a kellően vastag dildót és próbálkozzatok a behatolási szögekkel miegymás. Ha vékony ne várjatok változást. Ki kell tölteni.

2023. márc. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
4 es, az anatómián múlik, kinek milyen közel van a csikló belső része a hüvely falhoz. Nagyjából a nők 30% a tud elmenni csak behatolástól, igazából a többség nem. A csikló külső része az amitől a többség el tud élvezni, nem hiszem hogy ez nagy probléma lenne, konkrétan ezért van a csikló. Semmi gond ha valakinek sőt sokaknak nincs behatokástól, ez ilyen nem kell. Csak sok fiú ezt nem tudja és személyes sértésnek veszi, pedig csak anatómia semmi több.
2023. márc. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Olvasgattam utánna még egy kicsit de ott is elég megoszlóak a válaszok. De nagyátlagban azt írják, hogy tényleg a nők többsége nem képes erre. Olyan válaszokkal is találkoztam mint ahogyan a 4. is írta, hogy a férfi mérete nem megfelelő az adott nőnek. Csak akkor azt nem értem, hogyha egyszer már volt rá nekik példa (HA tényleg volt) egy másik személlyel (akkor is csak egyetlen egyszer) akkor hogyan nem képesek rá többször (se nála se nálam). :D Tudom ezen az oldalon (meg úgy mindenhol) mindenkinek nagy de kitölteni kitöltöm őket rendesen azzal nincs is baj az elején egy darabig még lassan is kell mert “nagyon feszít”.

De mindegy is én akkor innentől elkönyveltem, hogyha nem akkor hát nem, nem fog érdekelni nem az én problémám és nem én tehetek róla. :)

2023. márc. 25. 13:07
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

Én ismerem a testem működését, vannak játékszereim is, de még soha nem tudtam elérni a hüvelyi orgazmust sem egyedül, sem pasival. Csiklóval gond nélkül megy. Engedd el ezt a dolgot, ha a partneredet csiklón keresztül el tudod juttatni a csúcsra, akkor semmi gond.

40n

2023. márc. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%

De a te problémád és tehetsz róla

Ha a nőnek nincs hüvelyi orgazmusa, arról nem Arról viszont hogy ok akkor neked legyen jó és ennyi arról igen

Csiklorol hallottál már? Kezed, nyelved van, hogy neki is jó legyen? Gondolom ő szopjon, megdugod és a masik oldaladra fordulsz Neked jó volt, jó éjt kicsim

2023. márc. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8

Légyszi legközelebb egy kicsit javíts a fogalmazásmódodon mert vannak gondok.

Itt a hüvelyiről van szó nem a csiklóról, az természetes, hogy minden aktus elején csiklóról elmennek (bár ha ezt külön kell említenem neked akkor sajnálom, hogy ilyen pasijaid voltak ezelőtt akiknél ez nem volt természetes).

Másrészt szerintem én is és a többiek is próbáltuk kultúráltan leírni itt a dolgokat nem ilyen alpári nyers módon mint ahogyan Te. Szóval örülnék, ha nem ilyen 8 osztállyal rendelkező emberek stílusában írnál (ha tényleg csak annyid van akkor bocsánat, de lehetnél kicsit kultúráltabb).

2023. márc. 26. 13:13
 10/12 anonim ***** válasza:
56%

Semmi gond, csak főiskolai diplomám van, úgyhogy nem haragszom

Nálam az alpári stílust az jelenti hogy "érezzük kicsit jól magunkat nekem legyen jó a vége és kesz"

Na ehhez nem kell iskola

Empátia kéne

2023. márc. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!