Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Sok olyan nő van aki tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok olyan nő van aki tényleg nem képes hüvelyi orgazmusra?

Figyelt kérdés

Engem mindig zavar/frusztrál, rosszul érzem magam amikor egy nőt nem tudok eljuttatni arra a bizonyos csúcsra. 3 komoly kapcsolatom volt eddig, ebből csak 1 volt olyan aki képes volt erre, másik kettő pedig egyáltalán nem. Velük beszéltem is erről, hogy mit kellene máshogyan csinálnom, hogy jó legyen nekik. Itt mind a 2 azt a választ adta, hogy nem tudják ők sem mert életükben eddig csak 1x történt meg ez. Mielőtt jönnének a válaszok, hogy azért mert: csúnya vagy, nem jó a tested, kicsi a méreted és társai szeretném letisztázni, hogy ezek nem igazak rám (Persze ez relatív de nem ezek a visszajelzések). Próbálkoztam már náluk egy pár dologgal de mondhatni fölöslegesen.. Ezek pár éves kapcsolatok voltak de sosem sikerült. Azt viszont észrevettem, hogy ez a 2 lány nem igazán volt tisztában magával, egyedül sem próbálkoztak nagyon semmivel nem ismerték a saját testüket eléggé (az első az igen). Most ezekben az esetekben velem lehetett a baj vagy tényleg az, hogy ők maguk sem tudták, hogy nekik mi a jó? Tudom csúnya dolog de én már egy idő után fel is adtam ezt náluk, ha nem hát akkor nem bármit is teszek és így már nem igazán foglalkoztam ezzel, történjen meg érezzük egy kicsit jól magunkat legyen nekem jó a vége és kész.. de azért csak frusztrált a dolog.

Most az egy éjszakásokat nem sorolnám ide mert ott azért befolyásolja/hatja a dolgot az alkohol is.


2023. márc. 24. 15:15
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Oké, vártam már a hozzád hasonlók megjelenését. Örülök, hogy a nagy főiskolai diplomáddal a nagy egész kontextusból ki tudtál ragadni egyetlen egy mondatot, le a kalappal. Ha végigolvasod az egészet rájöhetsz dolgokra, csak nem olyan mocskos férfi vagyok én mint amilyennek gondolsz vagy be szeretnél állítani (amúgy sem érdekel kifejezetten a hozzád hasonlók véleménye :) tőled 1000x különb normális emberek írtak eddig ide).

De nem is fogok tovább veled itt foglalkozni írj még bármit amit szeretnél, max jelentelek és megköszönöm a többieknek is, ha megteszik. :)

2023. márc. 26. 16:20
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá, szívem!
2023. márc. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!