Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi okozhatja a hüvelybe a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Onlykinkycouple kérdése:

Mi okozhatja a hüvelybe a duzzanatot ?

Figyelt kérdés
Szex után (vagy ha már elélvezett a barátnőm) utána belül kb 4-5 centire az ujjamnál egy kemény valamit éreztem.Ez mindig orgazmus vagy szex után érzékelem és már több exemnél is feltünt

2023. ápr. 1. 04:24
 1/8 anonim ***** válasza:
29%

Hüvelyi orgazmus amire gondolsz elélvezés említése alatt?


Amennyire megfigyeltem, a g-pontosan élvező csajoknál lesz ott egy olyan dudor. Spricceléskor az mintha zsugorodna (ha jól emlékszem)

2023. ápr. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Fejezd be a lányok váltogatását és ne nyúljálj a hüvelyükbe. Majd aki lány tudja, leírja, majd ha lesz feleséged, ő megmondja.
2023. ápr. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez aztán nagyon hasznos válasz volt,gratulálok
2023. ápr. 1. 21:32
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Melyik incelke pontozott le, és miért ?!


1-es voltam.

2023. ápr. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1. A nők kevés %-a képes hüvelyi orgazmusra.



Szerintem szimplán izgalmi állapot miatt, ami miatt a csikló is picit megdagad. Ugye ez nem csak kívül, de belül is húzódik.

2023. ápr. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Mondjuk inkább úgy, hogy a nők kevés százaléka él át hüvelyi orgazmust életében. Ez így korrekt. Az összes többi már csak feltételezés, és áltudományos okoskodás.


Lényeg: a csikló nem tud spriccelés közben hirtelen ürülni. Szóval nem, nem a csiklót éreztem,és a kérdező sem!

2023. ápr. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6. Kevesen élnek át? Azért azt ne feltételezzük hogy mindegyik képes rá. Én is próbáltam tanácsot adni másik nőnek, neki sem jött még össze.
2023. ápr. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Én nem feltételeztem semmit 😒
2023. ápr. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!