Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S apró szúnyog csípés...

S. O. S apró szúnyog csípés szerű duzzanatok a jelentek meg a kutyám testén . Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés

Tényleg olyanok írjanak akiknek volt ilyen vagy tudnátok segíteni . Le is írom miért .

Ma voltam lent a dokinál mert a kutyámnak iszonyatosan hullik a szőre . (Brit care hypoallergén tápot eszik eddig nem volt baj vele )

Azt mondta a szőrhullásra hogy ad nekem adveco csepegtető oldatot ami lehet egy parazita okozta dolog miatt hogy ennyire hullik a szőre.


Sajnos más orvoshoz em tudunk menni mert kisvárosban lakom . 1 állat orvos van . A legközelebbi az 25 km .kocsink sajnos nincsen hogy máshova vigyem .


Az egész testét be borítja olyan mint ha sörétessel rálőttek volna .

Nem vakarja nem viszket neki . De a szőre az ugyanúgy hullik . Most lefekvés előtt csepegtetnék rá . Hozzáteszem

5400 ft ot fizettem a 4ml es cseppért . Utána neztem neten és a legdrágább is 2400 ft ugyanabbol a cseppből. Ha nem változik akkor hetfőre taxival bemegyek egy masik állatorvoshoz aki többet segít . De ennek a dolognak nagyon átverés szaga van . És szerintem k.vára lesz@rta a kutyám csak a pénz kelett neki . Eddig csak oltasokra mentünk hozzá mert nem volt eddig baj a kutyussal . (Rővid szőrű 30 kg os 10 hónapos kutyárol van szó)



2019. aug. 3. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Valamire allergia kiütött a testén.

Ne tedd rá a az Advocatet, mert csak egészséges bőrű kutyára szabad bármiféle spotont tenni.

Sajnos, sokszor jó orvosért nagyobb távolságra kell menni. Amikor komoly a baj, muszáj meglépni.

2019. aug. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem teszem.rá köszönöm .
2019. aug. 3. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!