Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Találtatok már itt hölgyet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtatok már itt hölgyet édes hármashoz vagy titkos viszonyhoz?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 2. 10:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
14%
Igen én mindig talàlok hölgyet nem kell ide kiìrnom
2023. ápr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
13%
A kérdésed alapján a szeretők keresők nagy része ezek szerint nem szeretőt keres, hanem stimulációt és/vagy harmadikat otthonra. Legyen így, nekem nem fáj, nem vagyok célcsoport.
2023. ápr. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%
Csak virtuális viszonyhoz.
2023. ápr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Volt rá példa, de 1000-ből 1.
2023. ápr. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Titkoshoz (férje volt) meg nem titkoshoz is 😎
2023. ápr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
52%
Itt? Ne kamuzzatok már emberek. Nincsennek magasan az igényeim (a szintemhez képest még lenn is van mások szerint) de itt még azt sem sikerült megütnie azoknak a hölgyeknek akikkel eljutottunk addig a pontig, hogy képet cseréljünk. Vagy én voltam itt eddig ennyire szerencsétlen vagy ti voltatok abban az esetben szerencsések (ha igaz is amit írtok).
2023. ápr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Hatos, mivel üldöztek el?
2023. ápr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
32%

Hát, pedig elmondom nektek vannak itt nagyon aranyos, és igencsak csini csajok is.


Hogy a LOOSER kategóriából mazsoláztatok az a ti hibátok. 😎

2023. ápr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
71%

#7

Szegények közül valamennyi tényleg nem tartozott még az átlagosak közé sem, persze erről nem ők tehetnek. Ezt nem szeretném jobban részletezni, nem szeretnék megbántani senkit, ha véletlen itt van elolvasná és magára ismerne.

A másik pedig az igénytelenség. Van amikor nagyon de nagyon nem áll jól 1-2 dolog az adott illetőnek de ő erőlteti mert szerinte ultrasexy vele, közben pedig csak még jobban ront vele az amúgy sem mindig rózsás helyzeten.

2023. ápr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Nyolcas, te már találtál itt ilyet?
2023. ápr. 2. 14:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!