Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire gáz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz mások előtt online masztizni?

Figyelt kérdés
A párommal mas a szexualis igenyunk.. ezert neha snapchaten masztizok masokkal hogy meglegyen a feeling. Ez szanalmas? 24L

2023. ápr. 3. 14:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ha van párod igen az.

Nekem a párom mellett ilyesmi nem férne bele.

De ha a párod ezt tudja és nem bánja akkor meg csináld.

2023. ápr. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
73%
A párod számára zavaró lehet, ellenben ha erre van szükséged, csináld. Bár célszerűbb lehet akkor már onlyt csinálni, azon még pénzt is kereshetsz, nem is keveset.
2023. ápr. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
69%
Egyaltalan, ha ez jol esik neked, akkor csinald batran
2023. ápr. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Jaj koszonom kicsit megnyugtattatok. Nem nem tud rola :( de az online szerintem nem zavarna. De mindig megbanom, csak neha elkap a lendulet. Mindig letorlom de ujra leszedem ha epp elkezdem erezni a kesztetest.. orok korforgas
2023. ápr. 3. 14:23
 5/28 anonim ***** válasza:
80%

Megtetted az első lépést a megcsalás felé.

Nem kell elhinni. Majd meglátod...

2023. ápr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
En csak szeretek elelvezni :(
2023. ápr. 3. 14:41
 7/28 anonim ***** válasza:
78%
Azt hogy lehet ott amúgy? Még sose próbáltam.
2023. ápr. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
86%
Én is szoktam snapen másokkal, nem tartom annak, igaz én szingli vagyok, neked viszont párod van.
2023. ápr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
81%

Így, hogy nem tud róla a párod hát szerintem ez nem szép dolog...

Számomra ez is megcsalásnak számít.

2023. ápr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
86%
Ha a párom a hátam mögött csinálná, nagyon rosszul esne, ha rájönnék utólag. A hazugság miatt. Ha nyíltan elmondaná, hogy izgatja az ilyen játék, akkor viszont lehet, hogy hagynám néha. Sőt, el tudnám képzelni, hogy a mi szexuális játékainak része lenne ez a dolog. Pl masztizna valaki előtt, és a chat után kinyalnám, és szexelnék vele én. Talán még izgatna is, hogy amíg a chat partner csak ki verhette rá, addig én élőben szexelek vele.
2023. ápr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!