Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire gáz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz mások előtt online masztizni?

Figyelt kérdés
A párommal mas a szexualis igenyunk.. ezert neha snapchaten masztizok masokkal hogy meglegyen a feeling. Ez szanalmas? 24L

2023. ápr. 3. 14:17
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
13%

Szia ha ennyire szereted magad mutogatni kérlek privátban küldj pucér képet magadról és utána megmondom gáz-e, mert sajna vannak olyan emberek akik azt gondolják magukról hogy ők a legesleg, pedig nem...

Remélem nem voltam félre érthető, nem akartam megsérteni senkit se, bár ha van akinek tudod mutogatni magad akkor úgyis mind1

2023. ápr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
84%

#21

Nálad kell jelentkezni elbírálásra, hogy ki mutogathatja a meztelen testét idegeneknek?

Vagy puszta jófejségből megnézed helyettünk a farokfotókat...

2023. ápr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ. Ha homeoffice dolgozol és a kollégáknak villantasz, az gáz. 🤣
2023. ápr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
19%
Annyira nem gáz, hogy ha van kedved, írj rám. :)
2023. ápr. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
54%
Igen
2023. ápr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem ez kifejezetten izgalmas. Ez is ugyan ugy egyeni dolog mint barmi mas. Mondjuk ezt illik megbeszelni a laroddal.
2023. ápr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
50%
Èn szeretem online
2023. ápr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
50%

Ha neked jól esik akkor mindent bele.


Nekem is van párom és szoktam online maszturbálni nőkkel. Ha benne lennél te is jelezz :)

22F

2023. ápr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!