Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Hova engeditek élvezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hova engeditek élvezni a pasit? Mit csináltok utána?

Figyelt kérdés

Elsőként van kapcsolatom, ezért kicsit tanácstalan vagyok ezügyben. A barátom szeretne rám élvezni (ő tapasztalt), de mivel nekem ez még új, legelsőnek nem szeretném, hogy rám élvezzen, vagy legalábbis ne az arcomra.

Ti elsőnek hova engedtétek? Úgy általában hova engeditek? Hova nem szeretitek? Ha elélvezett a srác, és rajtatok van, hogy oldjátok meg a tisztítást? (esetleg ha ruhára spriccel...) Rögtön utána vagy kicsit később?



2023. ápr. 6. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Szemedbe ne menjen mert csíp. A hajadból nem jön ki zsebivel csak ha megmosod. A ruhából szintén csak mosás után.

Hogy mikor, hogy törlöd le a te dolgod, de ha lefolyik akkor beledörzsölöd az ágyneműbe (szintén mosás a vége). Ha te valahova nem szeretnéd akkor megmondod a pasidnak.

2023. ápr. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Mi eleinte gumiztunk aztán egyértelmű volt helyzet.Amikor elkezdtem tabizni akkor belém élvezett,de egy része kifolyik ,mert van gravitáció,le le szoktam törölni papírtörlővel.Na amikor rám élvez akkor csak a hasam ,cicim,puncim kívülről jöhet szóba,,fentebb nem.Én szeretem szétkenegetni is magamon hasamon,cicimen,aztán eltörlő azt is,majd úgyis meg kell fürdeni,mer t mert jellegzetes szaga van.
2023. ápr. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Első alkalomkor gumiba szokott menni, utána ha van sokadik alaklom is, akkor szóba jöhet máshova is.
2023. ápr. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hasamra melleimre vagy punciba.
2023. ápr. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Bárhova mehet. Szájba S lenyelem. Arcomra. Melleimre, popsimra, combra, hasamra, puncimba.

De szeretek farmernadrágban együtt lenni a fiúval így van hogy a nadrágra megy. Ki mit szeret.

2023. ápr. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én bárhova engedem ha a pasi kedvére szeretnek tenni ::)) ha a nyelvemet kitéve ráélvez lenyelem és újra kinyújtom , ezt szerette a pasim. De csak párkapcsolatban ::))
2023. ápr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!