Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Gáz ha 19 évesen szűz vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 19 évesen szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Nem volt még barátom se, és néha úgy érzem le vagyok maradva a kortársaimhoz képest. Legtöbbször ezzel amúgy nincs bajom, én tudom az okát, hogy miért van ez így, és sokszor nem érzem hogy bármiből kimaradtam volna eddig, de néhány ember, amikor elmondom nekik, úgy reagál, mintha ez valami nagyon ciki dolog lenne. És ez így kissé betett az önbizalmamnak.


Tényleg ennyire ciki lenne, ha valaki 19 évesen szűz és nem volt még barátja?



2023. ápr. 7. 17:27
A kérdező szavazást indított:
Igen, gáz
Nem gáz, de kicsit szokatlan
Abszolút nincs vele baj
62 szavazat
1 2 3
 1/27 StevenUp ***** válasza:
10%
És mi az oka? Vagy ezt a titkot magaddal viszed a sírba..?
2023. ápr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
71%
32 évesen vagyok szűz, akkor én mit szóljak?
2023. ápr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
60%
Ha neked nincs vele bajod, akkor nincs probléma. A szex nem való mindenkinek.
2023. ápr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
35%
Nem gàz hanem kőolaj 😄 nincs probléma. Kellemes húsvéti ünnepeket:)
2023. ápr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
76%
23 éves koromig voltam szűz. Ma már 4 éve házas vagyok és anyuka. Nem vagy lemaradva semmiről. Ez a szüzesség van túlgondolva.
2023. ápr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
65%
Érzelmek nélkül amúgy is kb felesleges kitérő. Ha annak hiányában nem volt még, akkor sokmindenről nem maradhattál le. Amúgy meg nem kell megosztani egész egyszerűen a másikkal. Minek? De tényleg minek mondod el? Mondd majd a csávónak akivel megtörténik az első, annak majd talán felcsillan a szeme, a többieknek meg semmi köze hozzá.
2023. ápr. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
27%
Neee! Komolyan??? 19 éves szűz?? Atya ég!
2023. ápr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
7%
Beszélgethetünk? Megnézhetlek?
2023. ápr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
63%

Dehogy gáz!

Nem vagyunk egyformák, nincs olyan, hogy minek mikor _kell_ megtörténnie.

Megvan a véleményem arról a "néhány emberről", aki emiatt megjegyzéseket tesz.

2023. ápr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
47%
Közel 22 évesen szűz vagyok, párkapcsolatban sem voltam. Egyszer sem éltem meg szégyennek, ahogy valamiféle diadalnak sem, amire büszkének kéne lennem, hogy én mennyivel különb vagyok... Kit érdekel ez? Az én bugyimban és nemlétező szerelmi életemben ne akarjon ismerős-ismeretlen turkálni, mikor-kivel mit csinálok vagy mit nem csináltam. Ez mindenki saját intim ügye. Olvasol, látsz, legyen az a valóság vagy sorozat, van fogalmad, van véleményed, magadévá teszel tapasztalatot mások által szerezve, amit társítasz, hogy saját magadnak mi lenne jó, mik az igényeid, aztán onnantól másokkal beszélni sem kunszt, mint téma. Hozzá tudsz szólni, és csak mert nem volt személyes tapasztalatod, mondhatsz jókat. Csak némi empátia kell. Ha emiatt megjegyzést tenne bárki is, az a szégyellnivaló, nem az, hogy te ilyen élménnyel, tapasztalattal nem rendelkezel.
2023. ápr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!