Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az probléma, ha 24 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az probléma, ha 24 évesen szűz vagyok lányként?

Figyelt kérdés
Még sosem volt barátom. Visszahúzódó típus vagyok, kedves, aranyos lánynak tartanak, sokat mosolygok főleg mostanában. Sokáig lefoglalt a tanulás meg a gyakornoki munkák, de már csak dolgozom. Az alakom is átlagos, nem vagyok kövér.
2021. okt. 28. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Nekem vannak kolléganőim akik 27 és 29 évesen is azok. Egyikük sem ronda, vagy ilyesmi. Gondolom így alakult, érdektelenség, karrier vagy történt velük valami trauma, esetleg aszexualitás, talán rejtett homoszexualitás (azt még ma sem könnyű beismerni, mert sok a hülye), talán túl magas elvárások, bunkó udvarlók, fizikai/anatómiai problémák, rossz önértékelés, szar nevelés...


Bármi lehet az oka. A sajátodat csak te tudhatod.

2021. okt. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
nem gaz. en is 24 voltam, mikor elvesztettem, pedig semmi nagy gaz nem volt velem, egyszeruen nem talaltam megfelelo partnert hozza. ne gorcsolj ra.
2021. okt. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első körben fogd ezt a kérdést és töröld ki az emlékezetedből is.

Aztán majd ha nyitott vagy akkor jön magától nem kell annyit erőlködni mint nekünk a másik oldalon:D

2021. okt. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%

Ne aggodj! Ha valakk emiatt hagy el, akkor legalább tudni fogod h a pasi kanos...

Egy normalis ember elfogadja es kozosen megismeritek a szexet meg stb-t

2021. okt. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ciki, egyáltalán.
2021. okt. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!