Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Idősebb (40-50 yo) old nők!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb (40-50 yo) old nők! Hogy reagáltok arra, hogy ha egy feleannyi idős férfi kislánynak nevez benneteket/kislányként utal reátok?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 12. 09:23
A kérdező szavazást indított:
Pofánverem.
Egyéb:
2 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Ha ilyen stílusban beszél, mint ahogyan feltetted a kérdést, akkor orvost hívok hozzá, vagy megkérdezem, anyukája tudja-e, hogy nincs iskolában…
2023. ápr. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jót nevetnék rajta, aztán elkérném az édesanyja telefonszámát, mert láthatóan nem tudta illemre tanítani a kisfiát.
2023. ápr. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Én egy időben kefélgettem egy 45 év körüli nőt kb 24 évesen aztán egyik beszélgetés során gyerekesnek neveztem.

Irgalmatlan cirkuszt csinált és megsértődött.

Persze aztán ki tudtam engesztelni.😃

2023. ápr. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen az a 40-50 yo old nő? (Köszi, tudok angolul, de azért ez megaciki magyar fórumon.)
2023. ápr. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Értelmes nő nem áll szóba kisfiúkkal.
2023. ápr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha előre megbeszéltétek és a nő beleegyezett, hogy így nevezd, akkor nincs gond. Ha a megkérdezése nélkül, saját szórakozásból utalsz így rá, az nagyon gáz. Ne csodálkozz, ha leharapják a fejed érte.
2023. ápr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!