Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit értett ezalatt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit értett ezalatt?

Figyelt kérdés

Akivel ismerkedtem elmondta szereti a durvább szexet viszont én szűz vagyok, azt mondta természetesen ő ennek tudatában óvatos lesz velem.

Viszont mondtam nem szeretnék félni, hogy miket művel utánna velem.

Erre mondta azt, hogy soha nem bántana csak szex közben.

Mit érthetett ez alatt?

Kicsit tartottam már tőle ezért most hanyagoljuk az ismerkedést.



2023. ápr. 12. 21:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem teljesen hanyagold ezt az illetőt.

Találsz normálisat is

2023. ápr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Azt, hogy perverz és vannak durva fétisei. Szerintem ne pazarold rá az időd..
2023. ápr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Én szó szerint attól tartok, hogy pl meg is verne.

Mert nekem is vannak perverzebb vágyaim amiket megélnèk de azokat nem mondanám bántásnak.

2023. ápr. 12. 22:02
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
3. Kérdező, ez egy baromi nagy red flag. Ne hagyd, hogy ártson neked. :(
2023. ápr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hanyagold. Miattad nem fog megváltozni teljesen/sokáig. Nehogy nagyobb bajod legyen (bántalmazás, erőszak...). Az ilyen emberekkel én azonnal abbahagytam az ismerkedést pont hogy nehogy baj legyen.
2023. ápr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Menekulj!
2023. ápr. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha hanyagolod, nem ő kell neked legelső tapasztalatnak, hanem valaki olyan aki nem csak szexnél de amúgyse bántana...
2023. ápr. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

Ismereteim szerint ez egy idővel súlyosbodó mentális zavar.

Ami azt jelenti, hogy most le tud rólad mondani, ha nemet mondasz, de lehet, 10 év múlva nem így fog működni az elméje.

Akár meg is bosszulhat egy szakítást például, mint a Bene Krisztián.

Nagyon veszélyes is lehet a szerelmeskedés, de az is lehet, hogy el tudod érni, hogy gyengéden szeressen 1-2-szer.

Mindenesetre mások a szerelmi igényeitek és nem fog hosszútávon összejönni, ami számodra azért lehet fájdalmas, mert egy kapcsolat progresszív természetű, és fájni fog neked, ha félbemarad.

Ő meg nem ilyen partnert keres és biztos, hogy el fog hagyni, a megfelelő partnerét pedig kikészíti fizikálisan és lelkileg.

Ha szűz vagy, akkor nagyon rossz választás szerintem!

2023. ápr. 13. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Állítása szerint domináns szeret lenni a szexben ami egy szinten oké de a "bántalak szex közben" elég tág fogalom és mivel még nem voltam senkivel nem hiszem tetszene ha azt tenné velem amikre gondolok...

Hagyom inkább végleg.

2023. ápr. 13. 05:13
 10/15 anonim ***** válasza:
73%

Hogy már mindenkin eluralkodik az a rohadt 50 szürke fasság!

Kár volt megírni!

2023. ápr. 13. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!