Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mereven magától hátrahúzódik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mereven magától hátrahúzódik a fitymám. Ez normális?

Figyelt kérdés

De olyan is megesik hogy merevedés nélkül a boxerben húzódik hátra valamennyire. Ez eléggé zavaró, valahogy meg lehet nyújtani?

Szeretném azt elérni hogy legalább fél merev állapot eléréséig folyamatosan fedett legyen a makkom.



2023. ápr. 15. 12:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is olyan. Bár nekem vérpéniszem van
2023. ápr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. És nem zavaró?

Engem zavar, kényelmetlenül érzem magam ha fedetlen a makkom.

Olvastam hogy ilyenkor érdemes minél kevesebbszer hátrahúzni.

Körülbelül 2 hete csakis tisztálkodáskor húzom hátra.

2023. ápr. 15. 12:16
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírtál, teljesen normális. Neked rövidebb fitymád van. Nincs rá semmilyen hatással, hogy mennyiszer húzod hátra.
2023. ápr. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
És meg lehet valahogy nyújtani?
2023. ápr. 15. 12:30
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, sőt képzeld el aki körül van metélve annak "alapból" hátra van húzódva (mivel egy részét levágták).

Értelmetlen a nyújtása, idővel majd megszokod.

2023. ápr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyes vagyok. Zavarni csak akkor szokott mikor hozzádörzsölődik a combomhoz vagy úgymond becsípődik. Lankadtan nekem nem nagyon megy hátra (mivelhogy vérpéniszem van). Néha nem jó mert irritálják az apró szőrök.


Na, emiatt jó néha rövidre nyírni mert akkor nem csipődik be a makk és fityma közé . Illetve emiatt jó ha nem teljesen borotvált mert az szúr legjobban. Puncinál is ilyesmi a helyzet , csak szofisztikáltabban

2023. ápr. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Lazább, azaz kevésbé feszes és rövidebb a fitymád, mint azoknak, akiknek lankadt állapotban folyamatosan fedi a makkot. Ahogy a #3-as válaszoló írta, ez teljesen független attól, milyen gyakran húzod hátra a bőrt. Genetikai adottság, nem igazán tudnád eredményesen megnyújtani.
2023. ápr. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

5ös

Lehet hogy megszoknám, nem is azzal van gond.

Hanem azzal hogy a fityma le fel jár. És ha egy ideig fedve volt, de hátrahúzódik és úgy ér hozzá a boxerhez az eleinte elég kellemetlen, majd később csillapodik az érzékenysége. De addigra már próbálom ráhúzni újra a bőrt.

Meg én jobban szeretném ha folyamatosan fedné, ezért szeretném nyújtani.

2023. ápr. 15. 12:49
 9/18 A kérdező kommentje:

7es

Körülbelül 2 hete zuhanyzáskor húzom csak hátra amíg megmosom aztán újra ráhúzom.

És amint úgyérzem hogy kicsit is elkezdene lehúzódni pl boxerben, akkor amint csak tudom ráhúzom újra.

Én már ennyi idő alatt is észrevettem egy kis javulást, mert lankadt állapotban egyre kevesebbszer akarna kibújni a makk.

De a merevedéseknél sajnos hátrahúzódik. De próbálom akkor is ráhúzni és rajta tartani hogy nyúljon.

2023. ápr. 15. 12:55
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Semmit nem tudsz csinálni vele, max körülmetélés. Nekem sem fedi az egész makkomat, csak a felét, bár teljesen nem szokott magától hátra húzódni. És nincs nagy farkam, szóval ez ilyen, akkor ilyen.
2023. ápr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!