Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyit költsek egy dildora?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit költsek egy dildora?

Figyelt kérdés

nem tudom mi az ami a megfelelő összeg egy dildóét, nézegettem már sexshopokat es ilyen 3000tol 15000 volt egy csomó minden. eslősorban egy olyanra gondolnék ami nem valami extra méret, kényelmes, s-es kategória, önkielegitesre hasznalnalám

a pénzt nem sajnálom rá( bár nincs (még) igényem semmi extrára), a szilikonok szimpatikusak

milyen márkát ajánlotok?

ugyanez lenne a kérdésem az análpluggal is meg a vibrátorokkal is( elsősorban egy csiklóizgatóra gondoltam)

csak nagyon elveszett vagyok hogy mire mennyit költsek, milyen márkák a megbízhatóak és mit ajánlanak kezdőknek



2023. ápr. 20. 16:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
18%

Minek ezek a hulladékok, mikor ezer-meg még ezer férfi vérszemmel arra vágyik hogy ingyen valahogy puncihoz juthasson?

Legalább ők is jól járnának és ti nők is.

2023. ápr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Én a Smile Maker csiklóizgató vibrátorát tudom ajánlani, az análplugokban nem vagyok nagyon otthon sajna.

Én 10.000-ért vettem annó. Három állítható fokozata van, vízálló, az anyaga szilikon. Könnyen tárolható, és tisztítható is egyébként.

Azt mondom hogy az árhoz képest korrekt és jó minőségű.

2023. ápr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
23%
És milyen jó műpunci flashlightokat tudtok ajánlani?
2023. ápr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
én szeresdmagadról rendeltem, akkor akciósan 18k volt, igazi farok kinézete van, fitymás, a bőrrésze húzogatható, nagyon kellemes a fogása, nekem teljesen bejött. Az ilyen gagyi műanyagok nagyok merevek és kemények, nekem azok nem váltak be
2023. ápr. 21. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
11%
Ronda, dagadt nők. 🤣🤡
2023. ápr. 21. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

sokan a párjukkal használnak ilyen dolgokat, és nem csak "ronda" és dagadt nők használnak ilyeneket:)

nem kell féltékenykedni hogy mások mernek kísérletezni meg feldobni a szexuális életüket

2023. ápr. 21. 18:51
 17/21 anonim ***** válasza:
17%
Hát persze. 🤡
2023. ápr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
6%
Csak rà ne szokjatok, aztàn vàlòok legyen.
2023. máj. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
95%
19-es én pl leszbikus vagyok, es nem élethűt használok, nem hinném hogy ez valóok lenne barkinek is de ha az akkor menjen.
2023. máj. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
75%
Hú de fáj a két és fél piásnak hogy bottal se piszkálnák meg őt a nők 😂
2023. máj. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!