Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok szoktatok farok képet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szoktatok farok képet ķapní pasiktól? Meg szoktátok futólsg nézni?,Vagy csak azt ami különösen nagy? Mennyit szoktatok naponta hetente havonta kapni? Kitől vennétek szívesen ha küldene?Lehet híresség is?Focista?

Figyelt kérdés

#Farok selfie
2023. márc. 5. 09:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
Persze csak azt nézik meg ami nagy.
2023. márc. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem tudni melyik a nagy,úgyhogy mindegyiket meg kell nézni.De semmi értelme,nem így választok pasit.
2023. márc. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

2 és fel is izgulsz picit rájuk?

Szoktál is válaszolni a küldőnek?

Milywn gyakran és kiktől kapod?

2023. márc. 5. 10:05
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Napi rendszerességgel, többet is kapok.

De ha idegentől, kérés nélkül érkezik egy kép, sosem nyitom meg. Már hányni volt kedvem, amikor rákattintottam egy képre, és egy fax meredt rám a képernyőről. Undorítóak és ostobák vagytok mind, akik azt hiszitek, hogy ennek a kéretlen farokszelfi küldözgetésnek egy nő is örül.

2023. márc. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#4 Szerintem te fogsz a kérdező az az az én nevemben küldeni.

Én ha akarnék se tudnék.Nem tudom hogy kell.

Meg nincs mivel dicsekedjek.Jobb ha a helyén marad a sliccemben, mert ha megmutatnám nagy röhövés lenne!

2023. márc. 5. 10:51
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem kaptam sehol, csak itt. Normális férfiakkal ismerkedtem mindig, akiknél ez nem merült fel. Itt meg sokan küldenek, eleinte vicces volt, hogy néhányan mire büszkék, meg milyen cringe dumával tudják köríteni, de ma már unalmas. Meg sem nyitom a privátokat már.
2023. márc. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
7 még soha nem volt merszem küldeni
2023. márc. 5. 11:26
 8/13 anonim ***** válasza:
Már nem. Tiltottam az összes faxmutogatót.
2023. márc. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Ebben kategóriában bármire válaszolsz nőként, sorra kapod a képeket...
2023. márc. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9 kitől?Tőlem biztosan nem!
2023. márc. 5. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!