Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek is farmerfétisem van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is farmerfétisem van?

Figyelt kérdés
Mostanság minden hétvégén hetente látogatom a legjobb barátomat,és egyre jobban tetszenek a farmerek,ez nem rég óta van így,feláll mikor meglátom az egyik farmernadrágját,és titokban kutatók a szekrényében,hogy megfogdoshassam őket,már párszor maszturbáltam a farmereire elméletben.

2023. ápr. 28. 13:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ilyen a ruhafétis...
2023. ápr. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 NedvesBugyi99 ***** válasza:
100%
Simán van ilyen😁
2023. ápr. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát eléggé fétisnek hangzik, más nem nagyon lehet:D
2023. ápr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Akkor neked egy kínai áruház Kánaán lesz.
2023. ápr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is farmer fétisem van

Ez igen az.

2023. ápr. 30. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is,de kicsit extrábban.Szeretek benne pár dolgot.
2023. ápr. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem is farmer fétisem van, de én azt szeretem ha egy nagyon szűk feszes super skinny farmer van rajtam. Szeretem ahogy rám tapad mindenhol az anyag.
2023. ápr. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%
Te meleg vagy ezek szerint. Én nekem is borzasztó farmerfétisem van, ugyanazokat csinálom mint te viszont én kizárólag női farmerekre, farmerdzsekikre, övekre.
2023. máj. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
Én is nagyon szeretem a farmereket de nem mondható hogy fétisem lenne, egyszerűen szeretek farmerba öltözni sokféle farmerjaim vannak, van úgy hogy tetőtől talpig farmerba vagyok, farmer nadrágok amik vannak nekem bő fazonú, így kényelmesek is, farmer nadrágot veszek fel, akkor mindig úgy szoktam hogy csak simán, boxer alsót nem veszek alá, ezt se mondható fétisnek, ezt azért csinálom így 2 együtt viszont kényelmetlen, meg szoktam olyankor csak a farmer van rajtam, ki hogy látja mi a fétis vagy mi nem.
2023. máj. 16. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%

Amit leírtál az farmer fétis, amivel semmi baj nincs. Nekem is ez van , kb azt érzem amit a leírásodban is említettél. Én konkrétan ebbe is verem ki de ha tehetem igy szexelek .Imádom ha a farmerből csak elővéve megdolgozik rajta a másik pasi.

53 F

2023. jún. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!