Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mégis ki akar egy dagadt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis ki akar egy dagadt emberrel szexelni?

Figyelt kérdés
Most olvastam hogy létezik ilyen hogy feeder fétis, ami röviden annyi hogy az adott ember arra izgul hogy felhízlal valakit. Na de nem arról van itt szó, hogy 1-2 kilóval, hanem 200+ kilós bálnára. Mindezt éveken keresztül és van hogy mind 2 fél izgul erre vagy lehet csak egyik a másik meg tűri. Szerintem ez végtelenül undorító, még az is ha valaki egy durván elhízott emberrel kezdene, az ugyan az mintha egy végstádiumú májrákos alkesszal, egy aids-es prostival, vagy egy tüdőrákos láncdohányossal lenne. De ezek még tán elfogadható dolgok, de itt a szándék az ami beteges, mármint egészségileg tönkretenni egy alapból egészséges embert. Már csak itt ezen az oldalon olvastam olyat aki izmos 80 kilós férfiból lett 200 kilós ember, vagy karcsú 60 kilós nőből 140 kilós bálna. Ha engem kérdeznek ez nálam egy kaliber a pedofíliával vagy nekrofíliával. Szerintem ha valakinek ilyen szándékai vannak mielőbb keressen kezelőorvost, mert valami elmebaj biztos van a háttérben.

2023. máj. 8. 00:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%
Igazad van...
2023. máj. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
70%
Amúgy neked ehhez mi közöd? Azt csinálnak, amit akarnak. Komolyan nem értem, hogy miért kell ennyire felháborodni, szinte személyes sértésként kezelni, ha valaki ducibb, vagy a őket szereti. Törődjél a saját dolgoddal.
2023. máj. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Azon miért kell felháborodni, ha valaki gyerekekkel szexel?

Nekem effektíve ahhoz sincs közöm amíg nem az én gyerekemmel csinálják, de azért megbotránkozni meglehet.

Egyébként csak azért írtam ki mert most hallottam erről először, kb. annyira döbbentett meg mint amikor arról láttam dokumentumfilmet, hogy valaki sírból kiásott hullákkal szeretné... És ne gyere azzal hogy aki a kövérebbet szereti, mint írtam az még érthető, itt a pszichológiával van a baj hogy valakit belekényszeríteni abba hogy olyan legyen, mert akárhogy nézzük 200kilósnak lenni sehogy sem egészséges, mintha összebútoroznék valakivel és mondanám hogy ezentúl heroint adagolok neked mindennap és de jó lesz nekünk.

2023. máj. 8. 01:34
 4/22 anonim ***** válasza:
59%

Mi van? Két felnőtt ember azt csinál otthon, amit akar, ha ez mindkettőnek megfelel, és nem ártanak vele másoknak. Az étel nem kábítószer, nem tudatmódosító.

Hogy jön ide a pedofília meg a nekrofília?

2023. máj. 8. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Noren1989 ***** válasza:
61%
Jelzem, h ezek a fétisek nem a szexuàlis vonzalomról, hanem a màsik feletti kontrollról szólnak.
2023. máj. 8. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%
szerintem is elég beteges és undorító, de felnőtt emberek úgy élik a szexuális életüket, ahogy jónak látják. ha neked ez egy kategória azzal, hogy valaki kisgyerekre nyomul, akkor nálad sincs minden rendben.
2023. máj. 8. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
58%
#5 Amikor a mélytorokról van szó, ahol még a levegőt is ti szabályozzátok, akkor nem baj a kontroll, igaz? Vagy úgy általában a bdsm?
2023. máj. 8. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem is undorító, viszont arra is gondolj hogy aki ebbe belemegy (mint elszenvedő fél), önként tette.


Mindenki a saját sorsának a kovácsa, hagyd rá.

2023. máj. 8. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ketté kell választani a kérdést.Én imádom az extrém kövér nőket,volt közel 200 kg-os kedvesem.Odavoltam érte.De én egy nőt sem hízlaltam,aki volt kövér partnerem mind kövéren ismertem meg.Másrészt tényleg kettőn áll a vásár.Ha a nő nem akar hízni,a férfi hiába erőlteti.
2023. máj. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
74%
Mi ehhez vonzódunk. Ha nem tetszik, nem kell idenézni😄
2023. máj. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!