Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mégis ki akar egy dagadt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis ki akar egy dagadt emberrel szexelni?

Figyelt kérdés
Most olvastam hogy létezik ilyen hogy feeder fétis, ami röviden annyi hogy az adott ember arra izgul hogy felhízlal valakit. Na de nem arról van itt szó, hogy 1-2 kilóval, hanem 200+ kilós bálnára. Mindezt éveken keresztül és van hogy mind 2 fél izgul erre vagy lehet csak egyik a másik meg tűri. Szerintem ez végtelenül undorító, még az is ha valaki egy durván elhízott emberrel kezdene, az ugyan az mintha egy végstádiumú májrákos alkesszal, egy aids-es prostival, vagy egy tüdőrákos láncdohányossal lenne. De ezek még tán elfogadható dolgok, de itt a szándék az ami beteges, mármint egészségileg tönkretenni egy alapból egészséges embert. Már csak itt ezen az oldalon olvastam olyat aki izmos 80 kilós férfiból lett 200 kilós ember, vagy karcsú 60 kilós nőből 140 kilós bálna. Ha engem kérdeznek ez nálam egy kaliber a pedofíliával vagy nekrofíliával. Szerintem ha valakinek ilyen szándékai vannak mielőbb keressen kezelőorvost, mert valami elmebaj biztos van a háttérben.

2023. máj. 8. 00:11
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%
undorito beteg… az agyam eldobom, fuj basszus..
2023. máj. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
32%
Én akartam :( De nem azért mert kövér, fúj amúgy elég undorító volt az egész ember, de tini voltam, beleszerettem, megmentett egy szar kapcsolatból. És így tudtam hozzá vonzódni. De szakítás után megláttam, hogy tényleg g.eci undorító és már csak anonim oldalakon vállalom fel, hogy szerelmes voltam és szexeltem is egy 130 kilós zsíros hajú fiúval :S
2023. jún. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!