Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek bele menjek ebbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bele menjek ebbe a féle szex kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Azért ide a tini-be írom mert a csajszi csak 18 éves...én meg 30 vagyok. De kb 2 hónapja rágja a fülem hogy legyen valami nála ott alvós, és konkrétan azt is megírta hogy szexet is akar velem.


De mind ezt úgy hogy nem is találkozott még velem, csak nagyon tetszek neki a képekről, olyanok voltak csak hogy a farkamról küldtem csak képet meg ilyesmi, mondjuk képeken olyan vagyok mint élőben tényleg, szóval nem ez miatt kérdezem.


egy kalandnak jó lenne? Egy buliba is elhívott hogy menjek vele, majd utána menjek vele haza.


2023. máj. 10. 08:07
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Ismerd meg, aztab kiderul.

Ha nem akarjatok tobbet, de benne lennetek szexkapcsolatban, felolem az is mehet

2023. máj. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
18 evesen azert elegge szexre vagynak, szoval ha szexet is akart, akkor miert is ne? De egyertelmu is legyen, ha csak ez a vel
2023. máj. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Cél*
2023. máj. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen..mondjuk én mondtam hogy legyen így ha lesz, mert 100 km-re lakik tőlem
2023. máj. 10. 08:14
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, menj bele, de vigyázz nehogy valami netes átverés legyen, mert elég gyakran van ilyen elmész kirabolnak, megzsarolnak, meg tudják hol laksz amíg te a csajnál vagy kirabolják a házad. Csak szólok.

Vagy esetleg összejön veled, és úgy lehúz pénzel, hogy csak na.

2023. máj. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
persze persze
2023. máj. 10. 10:11
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Én átverésre gyanakodnék, de utána kell járni, óvatosnak kell lenni.:)
2023. máj. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát nem tudom lassan már 3 hónapja beszélünk, meg az összes képen elég real, mondjuk meg is tudom védeni magam ha arról van szó :D
2023. máj. 10. 10:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, de óvatosan...
2023. máj. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
<3
2023. máj. 10. 10:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!