Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb nudista...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb nudista strand és miért?

Figyelt kérdés
Idén nyáron szeretnénk kipróbálni a nudista strandot, de csak egy napra. Melyik a legjobb? Illetve mi csak a Balatonberényit, Délegyházit és a Nyékládházit ismerjük. Illetve a gárdonyiról hallottunk hogy az nem kifejezetten, de van ott valami. Ha valaki tapasztalatokat tud írni róluk vagy tud még más nudista strandot Magyarországon szívesen informálódnánk róluk.

2023. máj. 10. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Attól függ mit akarsz a nudin csinálni... ha "rendeltetésszerűen" használni akkor Berény, mivel az a legjobban felszerelt.

Ha mást is akkor Rovinj. Gárdonyban is történik ez-az a hátsó részén, de fogalmazzunk úgy elég meleg hangulatban.

2023. máj. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Gárdony elég puritán, de nincs vele gond.

A többi helyen még nem voltam sajnos.

2023. máj. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mooti ***** válasza:
92%
Szerintem mindegy melyik nudista strandra mész ki egy napra. Javaslom a hozzád legközelebbet válaszd. Mivel még nem voltál ezért nem kell sokat utazni, hogy megéld a nudista érzést. Azért javaslom, hogy otthon, kertedben gyakorold kicsit, így könnyebben be tudsz illeszkedni.
2023. máj. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

A legjobbak Horvátországban vannak. Itthon sajnos sok lehetőség nincs, de ha választani kell, akkor elsőként Balatonberény, vagy ha az nem, akkor Délegyháza, bár az kissé retro. (Gárdonyba ne menj, az melegek gyülekezőhelye.)

Viszont azt nem értem, hogy a kérdés miért a szexualitás kategóriában van? A nudizásnak alapból semmi köze a szexhez, vagy ha szerinted van, akkor ne hivatalos strandra menj.

2023. máj. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Javaslom Szeged mellett Sziksóstót. Elég családias, de van minden, ami kell.
2023. máj. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is jó a sziksósi tó strandja, a déli országrészben Baján van még nudista szakasz a Duna-parton, illetve Hajdúszoboszlón egy "naturista sziget" a fürdő területén. Délegyházán és Balatonberényben egyaránt kellemes a kemping és a strandolás.
2023. máj. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!