Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Túl sok a szex ez megöli a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sok a szex ez megöli a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Nem élünk még együtt de egy hetet itthon egy hetet ott dolgozom vele ahol él, ő az első kapcsolatom és minden jó volt addig míg hosszabb távon együtt nem töltöttük a napokat.

Bár amikor heti egyszer, vagy kétszer találkoztunk is megvolt a napi két szex de most, hogy egy hetet vele vagyok folyamatosan rám mászik kevés neki a kettő... Nekem már sok, szóvá is tettem, de akkor kicsit megsértődik a dolgon mert ő kíván ezzel fejezi, ki hogy szeret állítása szerint. De mással is kifejezhetné.

Volt egy vitánk nemrég mert, többször elment bennem úgy, hogy én nem szerettem volna, nem olyan rég vagyunk együtt így nem kéne még gyerek de szerinte simán ez is beleférne a kapcsolatunkba. Persze ha úgy alakulna igen, de még korai lenne ez.

A munkahelyünkön is szexeltünk már, a parkolóban a kocsiban stb.. Úgy érzem ez már túlzás. Szeretni én is nagyon szeretem de ha csak szinte minden a szexről szól akkor tönkre fog menni a kapcsolatunk.

Mit tegyek?

Van, hogy visszautasítom vagy csak orálisan elégitem ki de az neki nem elég.



2023. máj. 14. 07:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hát milesz akkor majd ha vele fogsz lakni? Ez csak rosszabb lesz. Megértem a kiborulásod amiért elment benned.Szerintem is csak a tested kivánja és csak szexre használ.
2023. máj. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

11


Pedig úgy alakultak a dolgok, hogy össze fogunk költözni.

2023. máj. 15. 15:27
 13/20 anonim ***** válasza:
És te ezt szeretnéd? Ezt az együttlétet meg összeköltözést tudván hogy egy ilyen fontos tényező zavar.
2023. máj. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

1. Amíg a kapcsolatban ilyen komoly probléma van, addig nem kéne teherbe esned, tehát védekezzetek! Nem jópofa dolog sem abortuszra menni, sem egy rossz kapcsolatba gyereket szülni.


2. Ez az ember téged egyáltalán nem tisztel. Hogy lehetséges az, hogy kérsz tőle egy ilyen fontos dolgot, hogy ne menjen el benned és mégis megteszi?


3. Ugye tudod, hogy a megszakításos módszer nem igazi védekezés?


4. Sokáig olvastam egy szexológus szakértő kérdezz-felelek rovatát és azt mondta, hogy szerinte gyakorlatilag egy dolog nem orvolható igazán: ha a felek teljesen más gyakorisággal kívánják a szexet. Hiába tűnik "kis" különbségnek, hogy te napi 1x vagy 2x szívesen csinálod, ő meg naponta akár 4x, ez nagyon is nagy különbség. És mi lesz, ha beteg leszel, stresszes leszel, problémád lesz és nem lesz kedved vagy lehetőséged szexelni?

2023. máj. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Annak, hogy elment bennem meglett a következménye... de én soha nem mennék abortuszra és ő sem szeretné.

Szóval összeköltözünk és próbáljuk megoldani a kapcsolati problémáinkat. Beszélgettünk és egyikünk sem szeretné a másikat elveszíteni főleg most. Viszont ha úgy alakul, hogy mégsem megoldható akkor egyedül is képes lennék felnevelni egy gyereket, természetesen ettől függetlenül ő az apja marad mindig.

2023. máj. 16. 08:53
 16/20 anonim ***** válasza:
Eléggé furán látod a dolgokat kérdező.Nekem ilyesmi biztos nem férne bele.Mindennek az alapja a bizalom.
2023. máj. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

15


Szóval terhes lettél?

2023. máj. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

17

Igen de még nagyon az elején vagyok, max a szűk család fog tudni róla, az összeköltözés is ez miatt lesz.

2023. máj. 16. 11:24
 19/20 anonim ***** válasza:
Hát ez eléggé durva.Hát rendesen meglett a kövezkezménye akkor.
2023. máj. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Senior Séf ***** válasza:
Amíg dúl a szerelem, kérdező, az üregi nyulakat megszégyenítő gyakorisággal szexel egy átlag pár. Ez a természet törvénye. Evolúció bácsi így biztosította a faj fennmaradását. De nyugi, hamar lecseng a nagy láz, és marad a kezelhető mennyiség.
2023. máj. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!