Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok. Ha találnátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Ha találnátok egy ilyen hirdetést a legújabb férfi szexrobotokkal kapcsolatban,vagy legyen akár egy leszbikus robotnő, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel - ahogy utánanéztél a dolgoknak- kiderült, hogy a világ legismertebb cége adta fel ezt a hirdetést. Tehát tényleg megbízhatóak. És van a közelben egy kirendeltségük, tehát a távolság sem akadály. Olyan nőket keresnek, akik tesztelik ezeket a szexrobotokat, ami ugye azt jelenti, hogy minden változtatás, amit mondasz nekik ők azt megteszik. A hirdetés alapján diszkrétek. Senki más nem fogja tudni, hogy te tesztelsz csak annak, akinek feltétlenül szükséges. És egész jól fizetnek is.

A kérdés csak az vállalnád -e?

A téma érzékenysége miatt, megértem, ha valaki csak privátban szeretne válaszolni erre a kérdésre.



2023. máj. 15. 15:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

2 -esnek. Úgy képzeltem el a dolgot, hogy vagy bejársz, mint egy átlag munkahelyre vagy kiszállítják neked, ezt is te magad dönthetnéd el. De még ha be is járnál akkor sem kéne odabent szexelni. Hiszen ott van az a rengeteg munkafolyamat mindenben kikérnék a véleményed.

Csak egy szám lennél a rendszerben csak páran tudnák a valódi neved

Ha meg távmunkában csak beküldöd a véleményed és az érzékelő adatokat, amit az „úriember” rögzített akkor az is elég. Mindenben te dönthetnél!

2023. máj. 15. 16:24
 12/14 A kérdező kommentje:

10 -es ez jó gondolat, erre nem is gondoltam

"Viszont szerintem az is érdekes lehetne egy domináns nő közreműködésével, hogy hogyan viselkedik a robot és hogyan egy szubmisszív ember."

Szerintem mivel ugye mindenféle szexuális irányultsághoz kell passzoljon, ezért ezt meg kéne tanítani neki. Ugye manapság már tanítással tanul a mesterséges intelligencia. Vagyis akkor lenne ott még egy nő és akkor arra tanítjátok ami neked/ nektek jó... :)

2023. máj. 15. 16:38
 13/14 anonim ***** válasza:
Annyira nem is izgatna a pénz, mint sem a szex. De azért nem baj ha jó sokat adnak.
2023. máj. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Úgy képzeltem el hogy egy szép havi összeg lenne. Rátok bízom mennyit képzeltek el..
2023. máj. 24. 19:50
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!