Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Blackpink Jennie Kim vs Jenna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blackpink Jennie Kim vs Jenna Ortega?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a

Szebb,

Ki a nagyobb sztár,

Melyik szexibb,

Melyiknek jobb a teste?



A Blackpinkből azért Jenniet írtam ide mert egy értelmű hogy a 4közül ő a legdögösebb.



2023. máj. 20. 09:36
A kérdező szavazást indított:
Blackpink Jennie
Jenna Ortega
19 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Jennie
2023. máj. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%

Jennienek a teste abszolút nem jó…

Tiktokon láttam róla videót, mindene lóg

De arcra jobb mint jenna

2023. máj. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Egyik sem igazán ismerős.

Nekem ez olyan mintha azt mondtad volna, hogy Lakatos Pistike.

2023. máj. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
#3 nem lehet olyan nehéz be írni googleba
2023. máj. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Az oké.

Csak a kérdező úgy kérdezi ezt, mintha természetes lenne az, hogy ezeket mindenki ismeri.


Mert ha azt mondta volna, hogy Jennyfer Lopez, vagy Madonna, vagy Arnold Swarcenegger, na az egy másik kávéház.

2023. máj. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
#5 pedig elég sokan ismerik őket az egyik sok Disney filmben szerepelt már a másik meg kpop bandában meg ha nem hallgat valaki kpop-ot a tiktok eléggé sokszor feldobja még sok helyen lehet látni főleg a blackpink az egyik legismertebb lány banda ezért nem annyira ismeretlenek de vannak akik tényleg nem ismerik őket azt elismerem
2023. máj. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves 5ös hát igen természetesnek kéne lenni hogy kik ők!


Amúgy meg ők a legsexybb nők a világon

2023. máj. 21. 21:27
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Jenna most nagyobb sztár, felkapottabb lett a netflixes Wednesday sorozat miatt, de a koreai csaj szerintem szexibb!
2023. máj. 28. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Arcra talán Jenna testre egyértelműen Jennie. Meg alapból is dögösebb. De ha szépségről van szó,és Blackpink,akkor már leginkább Jisoo szerintem. Bár testre Jennie jobb,de Jisoo arca egyszerűen perfect.
2023. máj. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!