Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyen Blackpink Jennie?

Milyen Blackpink Jennie?

Figyelt kérdés
Én személy szerint birom. Jó fejnek tartom de érdekes hogy sokan ridegnek tartják kicsit. Miért? Nektek mi a véleményetek róla? Milyennek tartjátok?

2021. márc. 23. 23:35
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
84%

Az, hogy valójában milyen azt nem tudom, csak azt amit mutat magából vagy amit mutatnia kell magából. Viszont ezek alapján nekem elég lekezelőnek tűnik a stílusa. Nem tudom, hogy a túlhypolás miatt, vagy mert jól beszél angulul, esetleg azért mert áradoznak róla, hogy milyen szép, nem tudom, de nekem nem túl szimpi. Nekem Jisoo sokkal szimpibb és természetesebb.

Ezeket csak pár műsor alapján tudom mondani, ahol láttam őket. pl Knowing Brother meg Weekly Idol, esetleg pár összevágott videó alapján a Youtube-on, de megmondom őszintén, hogy vlive-okat nem nagyon nézek róluk, nem az ult groupom a Blackpink, de hallgatom őket :)

2021. márc. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
0%
Pont olyan mint az összes ázsiai popzene: 💩
2021. márc. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
97%
2-es Nem a Blackpinkről szólt a kérdés, hanem Jennie-ről az egyik tagról, de mindegy. Látszik mennyire konyítasz a témához. Mondjuk akkor nem értem minek válaszolsz.
2021. márc. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
74%
Nekem sem Jennie a kedvencem, hsnem vagy Rosé vsgy pedig Jisoo. Jennie sztem sem a legtermészetesebb tag, és sztem is van benne nyegleség, ami persze lehet vonzó tulajdonság is.
2021. márc. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
90%
Kis aranyos, vagány rapper lány. Szereti a divatot.
2021. márc. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem gyönyörű lány.

Nekem személy szerint nincs problémám vele, de pont a közelmúltban írta itt valaki, hogy mintha most nem lenne valami oké vele.

Kedves lány ő is, de néha kibukik belőle, hogy mennyire nem könnyű ez az idoloskodás.

Pedig ő még a YG kedvenc státuszában van. Mi van azokkal a lányokkal, akiket tényleg mellőznek, napi szinten lealacsonyítanak és megaláznak?

Azt is olvastam egyszer, hogy fanok odamentek a lányokhoz, és Jennie azt kiabálta nekik, hogy húzzanak el.

Nem jelentem ki róla, hogy unszimpatikus, mert ő is tud nagyon aranyos lenni, viszont annyira nem lehet jó passzban, úgy gondolom.

2021. márc. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
5%
Látom nem csak bts fanok közt vannak agyhalottak.
2021. márc. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
78%
7-es viszont antifanok közt vannak bőven úgylátom :)
2021. márc. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
12%

8

Kislány,leírom még egyszer a véleményemet,már ha felfogod egyáltalán. Mégis honnan a búsf.szból tudná bárki,milyen emberileg egy több 100 km-re élő celebecske,egy bábu,akit rángatnak és az a dolga,hogy cuki legyen és vigyorogjon? Ez a munkája. És ha csak nem ismeri valaki személyesen,akkor a válasz csak a kis fantáziavilágotok szüleménye,egy tipp,egy idealizált kép. Ezt kéne felfogni,ha lenne mivel és akkor látnád mennyire szánalnasan nevetséges és abszurd ez a kérdés.

És én ugyan kpop antifan vagyok,de vagyok jrock fan. Olyannyira,hogy busszal mentem Münchenbe ( 10 óra út),8 órát álltam 0 fokban étlen-szomjan,wc nélkül,hogy ne előzzön be a sor,csak hogy lássam a kedvenc bandámat. De annyi eszem volt,hogy nem kezdtem el a tagok személyiségén agyalni,mert értelme nincs. ;)

2021. márc. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
9. Lehet igazad van nem is az igazi személyisége érdekelt csak amit videoba mutat
2021. márc. 25. 09:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!