Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tönkre mehet a kapcsolat egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkre mehet a kapcsolat egy édes-hármastól?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elég megosztó kérdéssel fordulok hozzátok! A férjemmel 10 éve vagyunk együtt, viszont ő 27 évvel idősebb nálam. Van egy 2 éves kislányunk is. A libidója SOKKAL alacsonyabb az enyémnél, így sajnos szexuálisan már nem tud kielégiteni. Felvetettem a napokban a hármas szexet (2 ffi 1 nő felállásban), persze egyből belement. Van esetleg valaki aki próbálta már? Rámehet ilyen esetben is a kapcsolat szerintetek? Mi a véleményetek a dologról? Amúgy nem idegent vonnánk be...


Köszönöm a válaszokat!


29 N



2023. máj. 22. 14:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%
Orgiától? Amelyik kapcsolatban erre az ocsmányságra vágynak a felek, annak a bűnös kapcsolatnak már régen rossz!
2023. máj. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
44%
tönkremehet.
2023. máj. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
83%
Nincs szó féltékenységről? Honnan tudod? Példálul mi is megbeszéltük férjemmel, hogy bevonjuk egyik barátját. És leállított minket, mivel nem bírta végig nézni, pedig még a ruha is rajtunk volt. Attól, hogy nagy a szája elméletben, még a valóságban teljesen más lehet.
2023. máj. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
87%

Rendszeres swinger és privát parti látogatóként rengeteg kapcsolatot látok ahol tökéletesen jól működik (akár több mint egy évtizede), meg olyan eseteket is ahol meg nem. Mi a kettő között a különbség?

Nos az, hogy első lépés a felek megbeszélik egymás között a miérteket, a közös vágyakat. Szükséges hogy mindkét fél akarja ugyanazt!!! S a közös játékszabályokat, mi fér bele és mi nem. Utána már csak okosan kell választani.

Ismerős helyett egyébként jobb az idegen. Az nem tud petyizni ismerős körben, s ha zárni akarjátok vele a storyt akkor utána nem fogtok vele többet összefutni sem a közös ismerősi körben.

2023. máj. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
80%
Nem,ha ő is szeretné.simàn jó...
2023. máj. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
83%
Benne van h tönkre megy, de ha meg nem próbálod ki akkor megaz lesz a baj, szerintem tegyétek meg és meséld el mi volt.
2023. máj. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
57%

Ez teljesen tipikus amúgy.

Az ilyen "30 évvel idősebb a pasim" kapcsolatoknak mindig ez a vége.

2023. máj. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
91%
A hármasozáshoz stabil érzelmi háttér kell szerintem. Én nem próbáltam még, de egy ideje nagyon izgat ez.
2023. máj. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
9%
Ha találsz egy fiatal, helyes, jól d.gó pasit, simán. Ha nem idegent vonnátok be, tízezerszer kínosabb lehet a dolog...
2023. máj. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
69%
A hármas nem való mindenkinek. Nagyon nem.
2023. máj. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!