Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tönkre mehet a kapcsolat egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkre mehet a kapcsolat egy édes-hármastól?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elég megosztó kérdéssel fordulok hozzátok! A férjemmel 10 éve vagyunk együtt, viszont ő 27 évvel idősebb nálam. Van egy 2 éves kislányunk is. A libidója SOKKAL alacsonyabb az enyémnél, így sajnos szexuálisan már nem tud kielégiteni. Felvetettem a napokban a hármas szexet (2 ffi 1 nő felállásban), persze egyből belement. Van esetleg valaki aki próbálta már? Rámehet ilyen esetben is a kapcsolat szerintetek? Mi a véleményetek a dologról? Amúgy nem idegent vonnánk be...


Köszönöm a válaszokat!


29 N



2023. máj. 22. 14:55
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Ö csak azt szeretné hogy neked jó legyen.

Voltam már ilyen párnál ahol a pasi csak nézte.

2023. máj. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
66%
Hiába húztátok le a #20-ast igaza van! A hármas, a többes NEM való mindenkinek! Különösen azoknak akik nem is vágynak rá, csak a párjuk ráerőlteti - na ott meg is van a következménye (érzelmi eltávolodás).
2023. máj. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szóló 22 válaszoló közül jó ha négynek van személyes tapasztalata erről, a többiek inkább a meggyőződésük szerint véleményeznek. Ez nem baj, mert kevesen jutnak el a megvalósításig.

Személyes tapasztalatom az, hogy ha megfelelően szoros a kapcsolatotok, feltétlen a szeretet és a bizalom, a pontos játékszabályok szigorú betartásával nagyon jól működhet!

És persze, ha meg van egy kölcsönösen elfogadott normális partner - ami talán a legmeghatározóbb és a legfontosabb - és a legnehezebb is egyben!

Nálunk öt éve működik a hármas - eddig kifogástalanul.

A mi esetünkben nem a párom kora miatt léptük meg ezt, hanem az én korlátlan szexuális igényem miatt.

És a mi esetünkben is a legjobb barát lett a beavatott. Neki nincs párja, de vannak igényei, úgyhogy a kellemest a hasznossal...

Nincs féltékenység, nem szoktunk külön randizni. Szoktam a baráttal kettesben is lenni, ha a párom elutazik pl., de erről előre ő is tud, sőt viberen néha végig is nézi - és ez nagyon izgató.

Sok sikert kérdező!

2023. máj. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm ő mint 3. férfi "szereplő" volt jelen az ilyen dolgokban és ódákat zengett az élményről. Azt is, hogy a feleségének is szeretné ezt megadni. Ő rám gondolt ez nagyon megtisztelő de én. pl. képtelen vagyok erre mint 3. pasi. Fantázia szintjén érdekes a dolog de én pl. az élesben már nem merem megvalósítani. Ez agyban dől el. Igazán így sosem tudom meg, hogy valójában milyen dolog ez. Pedig az esetemben érzelmileg és értelmileg is intelligens emberekről van szó. Ez pedig nagyon fontos ahhoz , hogy ez valóban kellemes élmény legyen.
2023. máj. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Hasonló korú vagyok és nekem is ilyen problémám volt igaz csak alkalmi partnerem van de...

Probáljátok ki az arginint de kell hozzá semmi flanc erre gondolok de ott vedd ahol te szeretnéd nem akarok reklámozni : [link]

nekem most ez van de ithon de a fentit fogom most kiprobálni.: [link]

" hétig szedesd vele napi 30 g (lesz benne mérőpohát ) neten nézd meg de én 3 mérőnyit használtam napont. 2 hét és hat de nem előbb!!!Sajnos lassan hat.

2023. máj. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!