Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Akik már voltak Cuckold...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik már voltak Cuckold párnál beszállóként,hogy éreztétek magatok szex közbe?

Figyelt kérdés

Nem feszélyezett a férj jelenléte,vagy beszállt ö is?

Esetpeg milyen furcsa nem mindennapi kérésekkel álltak elö amin csodalkoztál vagy esetleg kinos is volt,vagy nem akartatok teljesiteni!?

Tapasztalatokra lennék kiváncsi,mert lehet lesz alkalmam egy ilyet kipróbálni,és kiváncsi vagyok mikre lehet számitani.

Köszi!



2023. máj. 25. 10:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%

Nekem egyszer lett volna lehetőségem, de nem ment volna a dolog.

Egyrészt féltem volna, hogy begurul a férj, másrészt úgy nem lehet szexelni, hogy közben néznek.

2023. máj. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Nekem két ilyen kalandom volt. Az egyik klasszikus cuckold egy kis biszex jatékkal fűszerezve. (A férjnek szopnia kellett engem)


A másik inkább egy hármas volt, ott annyi volt a furcsaság, hogy kipróbáltuk a DP-t.

De minden pár más, hogy nekik milyen fantáziáik vannak, azt velük kell megbeszélned.

2023. máj. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

2es,és te biszexnek vallod magad vagy hetero vagy,és csak úgy megengedted hogy a férj is szopjon?

A mi esetünkben is volt erröl szó hogy ilyet meg e engednék,de még nem adtam rá választ mert nem tudom hogy viszonyuljak ehhez a kérdéshez.

2023. máj. 25. 12:30
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem engedd meg! Neked nem kerül semmibe, ez nem változtat a szexuális irányultságodon, a párnak meg szerzel egy szép élményt.
2023. máj. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

#3

Én enyhe biszexnek gondolom magam az eset óta. Azóta nem volt ilyen kalandom, és előtte sem, viszont én belemennék újra egy ilyen szituációba. De úgy nem, ha nincs ott egy nő is.

2023. máj. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
#3 A helyzet volt annyira izgató a számomra, hogy ott a helyszínen belementem a dologba. De mondjuk engem nem zavar, hogy a skálán nem a 100%-os hetero vagyok, senki nem tud róla.
2023. máj. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

Párszor vettem részt beszállóként.

Az egyiknél az volt a feltétel hogy mindenképpen punciban kell befejezni majd utána a férj kinyalja a feleségét.

Volt egy ahol a pasi meg volt kötözve a fotelben és amíg mi szexeltünk egy forgó fejű vibrátor ment a fenekébe, majd amikor mi végeztünk akkor a csaj kézzel rásegített neki hogy elmenjen. Köztük elvileg voltak szabályok és ha valamelyikük nem tartotta be őket akkor egy listán felírtak alapján jött a büntetés.

Volt egy nő aki csak popsiba engedte mert a punci az csak a férjéé, kicsit fura volt, de csak ezért nem mondtam nemet rá.

És van olyan is aki csak egy széken ülve végignézi és közben masztizik.

2023. máj. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,érdekesnek,izgalmasnak hangzanak..pontosabban az volt az egyik kérés hogy ketten szophassanak egyszerre,sztem ha kellöképpen beindulok a feleségre akkor ez se lehet nagy gond..

Meglátjuk mi sül ki belöle...

2023. máj. 25. 16:17
 9/14 anonim ***** válasza:
54%
Én olyankor nem szoktam odanézni és így ment is. Simán azt gondoltam, hogy csak a csaj szop.
2023. máj. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jól éreztem magam, az egyik csak nézte és videózta a fotelből, a másik beszállt, nyalta a nőjét amíg én csókolóztam a nőjével. Ha megkértek volna, hogy a férfi is szophasson engem tuti felálltam volna és távoztam volna, nem fért volna bele. 100% heteró vagyok.
2023. máj. 29. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!