Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy nő azt mondja, legalább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő azt mondja, legalább háromszor elment, akkor nem tudja pontosan megítélni a számot?

Figyelt kérdés
Majdnem egy óráig dolgoztam nyelvvel és nem voltam rutinos, nem tudom, tényleg így volt-e…

2023. máj. 28. 15:40
1 2
 1/19 Noren1989 ***** válasza:
25%

Ennek a megítélése a te dolgod.


Hàmyat szàmoltàl?

2023. máj. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
20%

Elég szar már hogy legalább 3x színlelte de mégsem hagytad abba. 🤣



Na csak szívatlak ne szívd mellre.

2023. máj. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nekem nagyjából álmaim nője volt, szóval én elég jól elvoltam, közben néha meg is kerdeztem, jó-e…
2023. máj. 28. 15:51
 4/19 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy irányítson, de nem szólt egy szót se, csak hogy nem látszik, hogy első alkalom
2023. máj. 28. 15:52
 5/19 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem szólt közbe akkor valószínűleg jó volt neki úgy ahogy csináltad.
2023. máj. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%

Olyan nincs hogy nem tudja pontosan. Nyilvan mas mindenki, valakinek erzekenyebb utana valakinek nem, de rendes orgazmust azt latni fogod hidd el 😁

L

2023. máj. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
41%
Ha egy nő azt mondja, hogy legalább háromszor elment valahová, akkor nem lehet pontosan megítélni a számot, mert a kifejezés "legalább háromszor" arra utal, hogy lehet, hogy többször is elment, de legalább háromszor biztosan. Ez azt jelenti, hogy a tényleges szám lehet három, négy, öt, vagy akár még több is, de pontos számot nem mond. Tehát a pontos számot csak akkor lehet megtudni, ha a nő részletesen beszél a konkrét számokról, vagy ha további információkat kérünk tőle.
2023. máj. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
6, honnan latom? A hasa alatt nem sok mindent láthattam közben
2023. máj. 28. 16:05
 9/19 A kérdező kommentje:
Valami enyhén “krémes” állagú vagy jellegű dolog mintha lett volna végig de azért persze bizonytalan vagyok, amúgy pedig úgy hallottam, a nők szinte folyamatosan át tudják élni, nem behatárolt, mint a férfiaknál
2023. máj. 28. 16:43
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
7-es valld be, ezt a ChatGPT-ről szedted?
2023. máj. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!